PŘÍMĚSTSKÉ TÁBORY

Sportovní

Fotogalerie

Sportovní příměstský tábor

Hlavní programovou náplní tábora jsou rozmanité sportovní aktivity v tělocvičně, na hřišti i v přírodě. Pokud je vaše dítě pohybově nadané a baví ho sportovat, tak to bude moci na táboře ukázat. Pro ty, kteří teprve pro sebe hledají vhodný sport, je sportovní tábor příležitostí vyzkoušet si spoustu různých sportů a aktivit. Možná mezi nimi objeví sport, který jim padne jako ulitý a začnou se mu po prázdninách více věnovat. Tento tábor má v dětech probouzet radost z pohybu a není to o žádném tréninkovém drilu. Vše bude probíhat zábavnou formou, poměrně věku účastníků. Děti si zde procvičí nejen svůj postřeh, vytrvalost, obratnost, ale i houževnatost, a hlavně soutěžení v týmu. Tábor bude probíhat v prostorách spolupracujících organizací dle jejich možností. Do programu bude zařazen jeden celodenní výlet. Změna programu tábora vyhrazena. Pro děti od 7 let.

 č. Termín    Cena Místo konání 
 17. 22. 7. – 26. 7. 2024 3 100 bude upřesněno 

Příměstský taneční tábor

Smyslem tanečního tábora je to, že dětem ukážeme, jak hudba a tanec mohou být zábavné. V rámci tábora se děti seznámí s různými tanečními styly. Děti, které mají nějaké hudební či taneční základy, si také přijdou na své. V rámci tábora mají možnost ukázat své taneční dovednosti, mohou zapojit do výuky ostatní děti. Program bude přizpůsoben schopnostem dětí. Tábor není soustředění vrcholových tanečníků, ale rekreační tancování dětí, které to baví. Program bude doplněn o různé hry a soutěže jak v tělocvičně, tak venku. Do programu bude zařazen jeden celodenní výlet. Změna programu tábora vyhrazena. Pro děti od 8 let.

 č. Termín    Cena Místo konání 
 18. 12. 8. – 16. 8. 2024 3 100 bude upřesněno 

In-line příměstský tábor

Je Vaše dítě sportovně založené a nechcete, aby sedělo o prázdninách doma? Na in-line sportovním příměstském táboře se naučí mnoho nového. Tábor je zaměřen převážně na in-line bruslení, ale program je doplněn o spoustu dalších sportovních aktivit. Děti se zde naučí základní techniky jízdy na bruslích, ovládání a zvládnutí základních stylů brzdění. Nácvik správného zatáčení, bruslařské techniky. Při zhoršeném počasí bude zajištěn program v prostorách tělocvičny, orientován na sportovní přípravu a různé rozcvičovací a protahovací cviky – kruhový trénink. Do programu bude zařazen jeden celodenní výlet. Změna programu tábora vyhrazena. Pro děti od 7 let.

 č. Termín    Cena Místo konání 
 19. 5. 8. – 9. 8. 2024 3 000 bude upřesněno 

Příměstský florbalový tábor

Jsi ve věku mezi 7 až 15-ti lety a chceš zažít na vlastní kůži sportovní fenomén poslední doby? Být součástí kolektivu? Naučit se florbalovou techniku? Právě pro tebe je určen tento příměstský tábor. Florbal je určen jak pro chlapce, tak i pro dívky. Florbalový příměstský tábor bude probíhat v prostorách SK Pedagog. Tábor bude zaměřen na různé florbalové činnosti (rozvíjení florbalových technik, herní kombinace, hra) s přihlédnutím k věku a úrovni dovedností. Nebude se jednat o výkonnostní sport, ale o sportovní a pohybové vyžití. Do náplně tábora budou zahrnuty různé rozcvičky ať už na protažení nebo zvýšení své fyzické kondice. Do programu bude zařazen jeden celodenní výlet. Změna programu tábora vyhrazena. Pro děti od 7 let.

 č. Termín    Cena Místo konání 
 20. 15. 7. – 19. 7. 2024 3 100 bude upřesněno 

Příměstský tábor beach volejbal

Ve spolupráci s Beach Service Arénou v Českých Budějovicích vám představujeme tento tábor určený pro hráče ve věku od 6 do 15 let. První den tábora budou děti rozděleny do tréninkových skupin podle věku, zkušeností, herní a technické úrovně. Každou skupinu povede zkušený trenér. Denně budou děti absolvovat dopolední a odpolední tréninky a samozřejmě je čeká spoustu zábavy. Do programu bude zařazen i jeden celodenní výlet. Pro děti jsou připraveny 4 venkovní kurty a v případě nepříznivého počasí mohou využívat 3 vnitřní kurty. Tábor je ideální pro začátečníky i pro děti, které se již se plážovým či klasickým volejbalem setkaly.

č. Termín      Cena Místo konání  
21. 8. 7. – 12. 7. 2024 3 800 Beach Aréna
22. 19. 8. – 23. 8. 2024 3 800 Beach Aréna

Přihláška