PŘÍMĚSTSKÉ TÁBORY

Počítače a elektro

Fotogalerie

Počítače hrou

Hlavní náplní tohoto tábora je práce na počítači. Děti se seznámí s různými druhy práce na počítačích. Tábor je určen nejen pro začátečníky, ale i pro pokročilé uživatele s tím, že právě těmto zkušenostem bude přizpůsobena výuka a přístup vedoucích. Děti se seznámí jak s úplnými základy, editace fotografií a videí nebo třeba i základy programování. Určitě nezapomeneme i na seznámení s počítačovým hardwarem a děti tak dostanou příležitost poznat, že i technologie může být zábava. V rámci tábora proběhne jeden celodenní výlet. Změna programu tábora vyhrazena. Pro děti od 8 let.

 č. Termín    Cena Místo konání 
 12. 15. 7. – 19. 7. 2024 3 100 M-tes 

Příměstský youtuberský tábor

YouTubeři jsou v dnešním světě celebrity. Které YouTubery sleduješ ty? Na tomto táboře děti získají podrobné znalosti o platformě Youtube. Budou se dozvídat, jak tato platforma funguje, kdo na ní může vytvářet obsah a jak. Seznámí se důležitými pravidly a naučí se, jak se na platformě chovat, co dělat a naopak co nedělat. Dále se dozví o výhodách, nevýhodách a možných nebezpečích spojených s touto platformou. Během kroužku si děti vytvoří vlastní kanál a naučí se natáček a editovat videa. Získají zkušenosti v hodnocení videí a budou schopny posoudit kvalitu obsahu. Tímto způsobem budou mít možnost uplatnit své kreativní dovednosti a vyjádřit se prostřednictvím, videí na YouTubu. Amatérů je na YouTube už dost, nebuď dalším z nich. V rámci tábora proběhne jeden celodenní výlet. Změna programu tábora vyhrazena. Pro děti od 10 let.

 č. Termín    Cena Místo konání 
 13. 5. 8. – 9. 8. 2024 3 100 M-tes 

Příměstský tábor s programováním Python

Python patří mezi nejpopulárnější programovací jazyky současnosti a zároveň je díky svým vlastnostem vhodný pro začátečníky. Na letním táboře se děti a studenti naučí základní příkazy jazyka jako cykly, podmínky, proměnné a funkce.
Na zábavných projektech si ukážeme, v čem nám Python může pomoci v běžném životě a ušetřit práci, pobavit nebo být jinak užitečný. V dalších dnech prohloubíme naše dosavadní teoretické znalosti a naprogramujeme si vlastní projekty. V rámci tábora se budeme soustředit také na rozvoj soft skills, jako jsou prezentování, spolupráce, kreativita a další. Naučíme studenty, jak si naplánovat tvorbu programu, ale i práci na školním projektu, nebát se chyb a hledat nová řešení. Podstatnou součástí tábora bude i pobyt venku a zábavné hry. Pro děti od 10 let. Změna programu tábora vyhrazena. V rámci tábora proběhne jeden celodenní výlet.

 č. Termín    Cena Místo konání 
 14. 22. 7. – 26. 7. 2024 3 100 M-tes 

Příměstský tábor Minecraft

Na táboře děti zažijí týden plný stavění, programování, týmové spolupráce, tvoření videí a mnoho dalšího. Minecraft není jen o hraní, ale také programování, zlepšuje prostorovou představivost a kreativitu dětí. Chcete, aby se Vaše dítě vzdělávalo za pomocí jeho oblíbené hry? Pak je tento příměstský tábor dělaný přímo pro něj! Prostřednictvím Minecraftu budou děti řešit problémy a výzvy reálného světa. Pro děti od 8 do 15 let. Nechte děti objevit nové možnosti, rozvíjet svůj potenciál a tvořit s námi skvělé vzpomínky. V rámci tábora proběhne jeden celodenní výlet. Změna programu tábora vyhrazena. Pro děti od 8 do 15 let.

 

Tábor je OBSAZEN !!!

 č. Termín    Cena Místo konání 
 15. 12. 8. – 16. 8. 2024 3 100 M-tes 

Elektronický příměstský tábor

Tábor je vhodný pro děti, které se zajímají o elektroniku a radiotechniku. Děti se seznámí se základními pojmy – proud, napětí, odpor. Naučí se číst jednotlivé značky a díky tomu pak zakreslit a následně sestavit různé obvody. Sestaví si jednoduché funkční obvody se žárovkou, vyzkouší si sériové a paralelní zapojení. Mezi další náplň tábora bude pro děti připraveno bastlení, pájení, spojování drátů, čištění spojů. Děti si vyzkouší projekt Buzzwire, práci s větrákem (vlastní ochlazovač na baterii) nebo světelní bzučící alarmový spínač. Chceme, aby se děti dozvěděly spoustu zajímavých věcí, ale aby zažily i spoustu zábavy a poznaly nové kamarády. Pro odreagování od stavby přístrojů na učebně bude zařazen jeden celodenní výlet. Změna programu tábora vyhrazena. Pro děti od 9 let.

  č.   Termín      Cena   Místo konání  
  16.   19. 8. – 23. 8. 2024   3 100   M-tes  

Přihláška