KROUŽKY

Zvířata

Pokud není uveden termín a čas konání kroužku, řeší se vše na informační schůzce dle času dětí a vedoucího.
Kroužky končí, pokud není uvedeno jinak, v týdnu od 26. května 2025

Fotogalerie

201 Mladí rybáři

Kroužek je určen pro milovníky rybaření. Je určen jak pro děti začínající s rybařením, tak i pro děti, které již mají s rybařením zkušenosti. Za hezkého počasí budou děti chodit pod dohledem odborného vedoucího chytat ryby, za deštivého počasí bude kroužek probíhat v prostorách M-tesu. Děti se dozví informace z historie rybářství, zajímavosti ze světa rybaření atp. Rybářské náčiní si děti přinesou již na zahajovací hodinu, zde se mohou ohledně rybářského náčiní i poradit s vedoucím kroužku.

 

Vedoucí kroužku: Rostislav Kuboušek

Místo konání: v M-tesu, U Výstaviště 1429 a místa vhodná k lovení ryb

Zahajovací schůzka: dne 19. 9. 2023 v 17.00 hod. v M-tesu

Cena na pololetí: 800,- Kč

Úterý 17.00 – 18.30 hodin

202 Máme rádi pejsky

Kroužek je určen pro děti, které mají kladný vztah ke zvířatům. Přály by si mít pejska, avšak z různých důvodů ho doma mít nemohou. A s čím se na tomto kroužku děti setkají. Náplní kroužku je dětem něco říci o tom co pořízení pejska obnáší. Dozví se o tom, že je určitě dobré si vybírat takového pejska, na které stačí (povaha pejska, výška pejska, temperament atd.) Kroužek je propojen i s oblastí tvoření a děti se budou moci vyzkoušet různé výtvarné techniky (tvoření předmětů pro pejsky atd.). A s čím se děti  ještě setkají, ukázky výcviku psů, venčení různých pejsků, ukázky ze salonu pro pejsky, psí agility atd. Pejsci, které budou děti venčit, budou vybráni odborným zaměstnancem útulku. V zimních měsících bude pauza prosinec, leden a výuka začne opět od února.

 

Vedoucí kroužku: 

Místo konání: v M-tesu, U Výstaviště 1429 

Zahajovací schůzka: 

Cena kroužku: 1 300,- Kč (20 lekcí) kroužek bude trvat cca. do poloviny března

 

203 Králík, křeček, morče

Na tento kroužek je nutno mít vlastní zvíře. Náplní kroužku bude stavění domečků a překážkových drah pro hlodavce, závody křečků, základní péče o své miláčky, povídání o přírodě, zvířatech i rostlinách, vycházky do přírody.

 

Vedoucí kroužku: Eliška Bergmanová

Místo konání: v M-tesu, U Výstaviště 1429

Zahajovací schůzka: 

Cena na pololetí: 900,- Kč

Přihláška