KROUŽKY

Airsoft

Fotogalerie

602 Airsoft začátečníci

Tento kroužek je určen pro naprosté začátečníky bez předchozích zkušeností s tímto sportem. Děti budou seznámeny se vším, co hraní airsoftu obnáší, a to od pravidel přes bezpečnou manipulaci se zbraní až po taktiku. Též je budou čekat základy zdravovědy, maskování aj. První hodiny budou probíhat na učebně, kde absolvují teoretickou část. Poté praktická část bude probíhat venku. Vše bude probíhat pod vedením zkušených vedoucích.

Na zahajovací schůzku je vhodné, aby přišly děti i s rodiči. Budou zde upřesněny veškeré informace ohledně zbraní, vybavení a organizace kroužku.

 

Vedoucí kroužku: Ondřej Šesták, Jan Štrobl, Zdeněk Neubauer

Místo konání: M-tes, U Výstaviště 1429, venkovní tréninky probíhají v SAOS Aréně

Zahajovací schůzka: 

Cena: 1 600,- Kč na pololetí 

Úterý – teoretická část probíhá v M-tesu od 16,00 do 17,00 hodin, praktická část probíhá venku od 16,00 do cca 18,00 hodin

603 Airsoft pokročilí

Tento kroužek je určen pro pokročilé hráče airsoftu. Děti si budou prohlubovat již nabyté znalosti z předchozích let kroužků. Též je budou čekat další informace z oblasti zdravovědy, maskování, taktiky apod. Zahajovací hodina bude probíhat na učebně, další bude probíhat již venku. Vše bude probíhat pod vedením zkušených vedoucích.

 

Vedoucí kroužku: Martin Hansal, Jan Kodras, Pavel Ludačka, Zdeněk Neubauer

Místo konání: M-tes, U Výstaviště 1429, venkovní tréninky probíhají v SAOS Aréně

Zahajovací schůzka: 

Cena: 1 600,- Kč na pololetí

Středa – teoretická část probíhá v M-tesu od 16,00 do 17,00 hodin, praktická část probíhá venku od 16,00 do cca 18,00 hodin

604 Airsoft pokročilí

Teoretická příprava bude probíhat v M-tesu – prohloubí si znalosti v oblasti bezpečnosti, pohybu a orientace v přírodě. Později v závislosti na věku dětí úvod do principu fungování jednotlivých součástí výstroje i výzbroje, taktické signály, postupy, průzkum, reakce na nástřel atp. Začlenění ilustračních videí a odbornějších přednášek na téma zdravovědy, AČR, základy sebeobrany a bezpečného chování. Děti si vyzkouší teorii v praxi pod dozorem vedoucích, později se případně zapojí do hry.

Z důvodu „vyrovnání sil“ je nutné na začátku zakoupit manuální airsoftovou pistoli (probereme na první „seznamovací“ hodině) a v případě možností lektorů, zájmu a pokročilosti dětí i potřeby pro spaní v přírodě.

V případě zájmu Vás prosíme, nenakupujte žádné potřeby předem, veškeré detaily upřesníme na první seznamovací hodině, včetně zodpovězení případných dotazů.

Na kroužku bude probíhat teoretická a praktická část.

 

Vedoucí kroužku: Jaroslav Švestka, Zdeněk Neubauer, Kristýna Švestková, Jaroslav Jedlinský

Místo konání: M-tes, U Výstaviště 1429, venkovní tréninky probíhají v SAOS Aréně

Zahajovací schůzka: 

Cena: 1 600,- Kč na pololetí

Čtvrtek – teoretická část probíhá v M-tesu od 16,00 do 17,00 hodin, praktická část probíhá venku od 16,00 do cca 18,00 hodin

Přihláška