mtes maly 2

AKTUALITY

Jazykový tábor Zálesí

  Jazykový tábor Zálesí  
 

Mezinárodní tábor Zálesí patří mnoha svými parametry k nejlepším v České republice. Tábor je umístěn poblíž obce Mladé Bříště u Humpolce v krásném ekologicky čistém prostředí Českomoravské vrchoviny. V areálu tábora je velký bazén s travnatou pláží. Je zde fotbalové, softbalové a volejbalové hřiště, otevřená hala na stolní tenis, diskotéky nebo hry, klubovna pro hry, terasa s krbem, jídelna, terasa a další zázemí. Okolí nabízí velké množství tras pro turistiku. Ubytování je ve čtyřlůžkových chatkách, pro malé děti je ve zděném objektu.
Na táboře probíhá výuka angličtiny. Jazykový tábor je velmi oblíbený – spojuje výuku cizího jazyka s atraktivním táborovým programem. Na táboře mají více jak patnáctileté zkušenosti s výukou jazyků.
Lektoři jsou zahraniční i čeští aprobovaní učitelé. Děti mají možnost seznámit se s autentickou angličtinou včetně vynikající možnosti nenásilné konverzace i mimo výuku a v rámci programu. Děti budou výrazně motivovány spolu komunikovat anglicky. Výuka je intenzivní, avšak nenásilnou a hravou formou a je vhodně zakomponovaná do programu.

Tábor lze objednat i bez výuky angličtiny.

 
  č.     termín      cena bez výuky AJ Kč      cena s výukou AJ Kč      přihlášení  
  46.   15. 8. až 22. 8. 2020   3 150    3 950   objednat  

 

 

V případě většího počtu přihlášených dětí zajistíme dopravu na tábor. Pokud by se doprava zajišťovala, vypíšeme cenu dopravy cca v květnu.

CENY STEJNÉ JAKO U PROVOZOVATELE !!

 

 

Zálesí

 

Copyright © 2019 m-tes.cz Vytvořeno firmou Uniskap s.r.o.