mtes maly 2

AKTUALITY

image

aktuality

Prohlédněte si naše aktuality

 

image

Kontakty

Adresa: U Výstaviště 1429
České Budějovice
370 05 ČR
Email: info@m-tes.cz
Tel.: 385 310 201
385 310 202
č. účtu: 51-8930280287/0100

 

      

Aktuality

 

Výsledková listina Krajské soutěž v programování 2021

Příměstské tábory 2021
Nabídku příměstských táborů na rok 2021 naleznete v sekci příměstské tábory.
Vzhledem k současné situaci budou jednotlivé tábory probíhat na různých místech. Chceme tím zabránit většímu počtu dětí na jenom místě.

Vzhledem k situaci s epideminí koronaviru se kroužky bohužel až do odvolání nekonají.

Škola lyžování 2021
Vzhledem k současné epidemiologické situaci je Škola lyžování sice připravena, ale zatím jí nemůžeme pořádat. Sledujte aktuality, pokud bude možné Školu lyžování uspořádat, zveřejníme všechny potřebné informace.

Aktuální nabídka kroužků pro školní rok 2020/2021

Přijďte k nám na rozmanité kroužky, tábory, soutěže a další akce. V příjemném prostředí a s kvalitními vedoucími zajistíme vašim dětem zajímavé strávení volného času. Kroužky se snažíme otevírat i pro menší počet dětí a neustále zkvalitňujeme podmínky. Kroužky i tábory otevíráme v různých variantách podle zájmu dětí. Činnost je celoroční, a proto kroužky i příměstské tábory pořádáme s podobným zaměřením

 
 

Zájmový spolek M-tes z. s. České Budějovice pro děti a mládež přináší zábavu, využití volného času, informace. Těšíme se na vás.

V roce 2021 realizujeme projekty "Rosteme s M-tesem" a "Letní příměstské tábory 2021"
Projekty podporují

 
             loga Jčk 2018 8          logo SM ČB 2018  
           
 

Nemáte pro své děti na některý prázdninový den program? Jste zde na dovolené? Nemáte zrovna dnes pro své děti program? Pro všechny děti nabízíme letní dětské dny. Na každý den bude pro děti připraven zajímavý program dle zaměření.

Program probíhá v průběhu dne od rána do odpoleních hodin. Během dne je pro děti zajištěn oběd a pitný režim.

 
       
  Den "Veselé tvoření"    
  Den jako stvořený pro všechny šikovné ručičky! I ty nešikovné ruce určitě dokážeme zapojit a něco společně vytvořit. Vyrobíme si něco z korálků, z papíru, vyzkoušíme si namalovat obrázek na sklo nebo třeba na tričko. Navštívíme některou z galerií, kde si budou moci děti něco vytvořit.  
  81. Termín: 14. 7. 2020 Cena: 500,- Kč přihlásit  
 
       
  Den "Výlet do pravěku"    
  Pro všechny děti, které si chtějí vyzkoušet, jaké to bylo žít v pravěku. Rozdělat oheň bez pomoci zápalek. Vyrobit si z hlíny nádobku či sošku. Rozdrtit zrno na mouku pomocí kamenů a upéct si na otevřeném ohni placky. Vyzkoušet si střílení z luku či hod kopím. Dále se mohou naučit, jak se dříve vyráběli látky či různé náramky.  
  82. Termín: 12. 8. 2020 Cena: 500,- Kč přihlásit  
           

 

Copyright © 2019 m-tes.cz Vytvořeno firmou Uniskap s.r.o.