mtes maly 2

Střediska

  LYŽAŘSKÉ STŘEDISKO V RAKOUSKÉM SANDLU  
  • Lyžařské středisko Sandl se nachází uprostřed regionu zvaného Mühlviertel. Tři lyžařské vleky jsou na 1 111 metrů vysokém Viehbergu, kde na lyžaře čekají ke skvělému sjezdu tři upravené sjezdovky v celkové délce cca 3 km. 

  • Vleky jsou kotvové a pro začínající lyžaře je připraven dětský koberec. Lyžařská škola má ve středisku po celý den k dispozici místnost pro případný odpočinek, ohřátí nebo převlečení dětí, k dispozici je zdarma čaj.

 
  LYŽAŘSKÉ STŘEDISKO V NĚMECKÉM MITTERDORFU  
  • Lyžařské středisko Mitterdorf – Šumavský ledovec se nachází jen několik kilometrů za českými hranicemi nedaleko městečka Strážné. Středisko je v německé části Šumavy v lyžařské oblasti v okolí kopce Almberg (1139 m). Mitterdorf nabízí celkem 8 km sjezdovek dle pokročilosti (2 modré, 2 červené a 1 černá).

  • Pokud chcete aby se Vaše ratolesti naučily dobře lyžovat, v Mitterdorfu se naučí lyžovat každý. Sjezdovky jsou uměle dosněžovány.

  • Vleky jsou kotvové a pro začínající lyžaře jsou k dispozici 3 pohyblivé zastřešené koberce. V areálu je po celý den k dispozici vyhřívaná odpočinková místnost s toaletami, čaj zdarma.

 
 

Ceny a další podmínky jsou uvedeny v Informacích o Škole lyžování

 
  PŘIHLÁŠENÍ
 
 
  • Na školu lyžování se můžete přihlásit telefonicky, e-mailem nebo přihláškou z těchto www stránek. Na základě předběžného přihlášení obdržíte závaznou přihlášku s podrobnými pokyny.
 

Copyright © 2019 m-tes.cz Vytvořeno firmou Uniskap s.r.o.