mtes maly 2

AKTUALITY

Výsledková listina krajské soutěže v programování 2017

Výsledková listina programování 2017

Výsledková listina

Krajská soutěž v programování

České Budějovice, 21. dubna 2017

Vyšší programovací jazyky žáci

 Pořadí  Příjmení  Jméno  Bydliště  Škola  Body
1  Hronek  Matyáš  České Budějovice  ZŠ L. Kuby, České Budějovice   30,3
2  Pivoňka  Petr  Český Krumlov  ZŠ Za nádražím, Č. Krumlov   18,5
3  Kalousek  Ondřej  České Budějovice  Gymnázium J. V. Jirsíka Č. Budějovice     1,0

Vyšší programovací jazyky mládež

 Pořadí  Příjmení  Jméno  Bydliště  Škola  Body
1  Havelka  Jonáš  Hrdějovice  Gymnázium Jírovcova, Č. Budějovice   36,5
2  Hronek  Pavel  České Budějovice  Gymnázium J. V. Jirsíka Č. Budějovice   31,6
3  Beran  Martin  Nová Cerekev  SŠ spojů a informatiky Tábor   31,4
4  Gubáš  Daniel  Tábor  SPŠ Tábor   29,0
5  Vondrášek  Matouš  Drahotěšice  Gymnázium Jírovcova, Č. Budějovice   20,0
6  Macháček  Petr  Týn nad Vltavou  Gymnázium, Havlíčkova 13, Týn n. Vlt.   17,0
7  Kopecký  Daniel  Slapy  SŠ spojů a informatiky Tábor   12,0
8  Zeman  Ondřej  J. Hradec  VOŠ, SŠ a COP Sezimovo Ústí   11,0
9  Ambroz  Jakub  Hosín  Gymnázium Jírovcova, Č. Budějovice   10,0
10  Koutenský  František  Planá nad Lužnicí  SPŠ Tábor     6,5

Programování mikrořadičů

 Pořadí  Příjmení  Jméno  Bydliště  Škola Body
1  Lukeš  Ondřej  Strakonice  ZŠ Dukelská, Strakonice   52,0
2  Douda  Dominik  České Budějovice  SOŠ strojní a elektrotechnická Velešín   11,0
3  Fajtl  Michal  Velké Nepodřice  SOŠ a SOU Písek   10,5
4  Mazura  Aleš  Frymburk  SOŠ strojní a elektrotechnická Velešín   10,0
5  Bendík  Jiří  Chlum  SOŠ strojní a elektrotechnická Velešín    9,0
6  Kaiser  Miroslav  Blatná  SPŠ a VOŠ Písek    8,0
9  Vonášek  Josef  Drhovle Ves  SPŠ a VOŠ Písek    5,0

Tvorba www stránek

Pořadí Příjmení Jméno Bydliště Škola Body
1  Piorecký  Kryštof  Novosedly  SPŠ a VOŠ Písek   27,0
2  Pučil  Petr  Český Krumlov  ZŠ Za nádražím, Č. Krumlov   25,5
3  Valeš  Jan  Strakonice  SPŠ a VOŠ Písek   23,5
4  Haláček  Rostislav  Přídolí  Biskupské gymnázium CZŠ Č. B.    9,0
5  Bičiště  Adam  Tábor  VOŠ, SŠ a COP Sezimovo Ústí    7,0
6  Marsa  Dušan  Soběslav  VOŠ, SŠ a COP Sezimovo Ústí    7,0
7  Krajánek  Ondřej  Zbořený Kostelec  SŠ spojů a informatiky Tábor    6,0
8  Fojtl  Marek  Hluboká u Borovan  SPŠ a VOŠ Písek    0

Copyright © 2019 m-tes.cz Vytvořeno firmou Uniskap s.r.o.