mtes maly 2

AKTUALITY

Otevřené kroužky 2020/2021

Do kroužků se můžete stále přihlašovat

Podrobné informace ke kroužkům jsou uvedeny v jednotlivých sekcích kroužků. Do sekce se můžete dostat též kliknutím na název kroužku v tomto přehledu.

č.   Kroužek termín   čas    vedoucí   přihlášení
102   Keramický kroužek úterý   16.45 - 18.15   Veronika Vogeltanzlová   přihlásit
103   Keramický kroužek čtvrtek   15.00 - 16.30   Michaela Vacková   přihlásit
106   Vyráběj a maluj čtvrtek   15,30 - 17,00   Bc. Andrea Hronová   přihlásit
108   Pojďme malovat a kreslit čtvrtek   16.00 - 17.30   Bc. Andrea Hronová   přihlásit
201   Mladí rybáři středa   17.00 - 18.30   Wittner Jan   přihlásit
202   Máme rádi pejsky čtvrtek   16,00 - 17,30     přihlásit
204   Králík, křeček, morče úterý   17.00 - 18,30   přihlásit
401   Programování pro nejmenší úterý   16,00 - 17,00     přihlásit
402   Fotokroužek úterý   17.00 - 18.30   Bc. Monika Hrubá   přihlásit
403   Počítačový kroužek úterý   15.30 - 17.00   Žaneta Mayerová   přihlásit
406   Staň se youtuberem středa   17,00 - 18.30   Jan Pouzar   přihlásit
407   Programování v jazyce Java úterý   17.00 - 18.30   Martin Valový
  přihlásit
502   Lodní modeláři čtvrtek   16.00 - 17.30   Ing. Cyril Macho   přihlásit
504   Elektronický kroužek pondělí   16,00 - 17.30     přihlásit
603   Airsoft
středa   od 16.00   Daniel Jelínek
  přihlásit
604   Airsoft
čtvrtek   od 16.00   Jaroslav Jedlinský
  OBSAZENO
605   Florbal pátek   15,00 - 16,00   Vít Strouhal   přihlásit
607   Kakushinkan Bu Tai Jutsu (boj. umění těla) středa   16,00 - 18,00   Pavel Kaplan   OBSAZENO
608   Hokejbal mini přípravka od 5 do 8 let pondělí a středa   16,30 - 18,00   Tomáš Ditrich   přihlásit
609   Hokejbal mini přípravka od 9 do 10 let pondělí a středa   16,30 - 18,00   Tomáš Ditrich   přihlásit
610   Hokejbal mladší žáci od 11 do 12 let úterý a čtvrtek   16,30 - 18,00   Jana Chrástková   přihlásit
611   Hokejbal starší žáci od 13 do 14 let úterý a čtvrtek   16,30 - 18,00   Vít Stankay   přihlásit
612   Stolní tenis od 9 do 15 let úterý a čtvrtek   16,00 - 17,30   Pavel Kortus   OBSAZENO
621   Mažoretky úterý   16,00 - 17.00   Patricie Králová   přihlásit
701   Přípravka úterý   16.00 - 17.00     přihlásit
703   Street Dance středa   15,00 - 17,00   Naďa Svatošová   přihlásit
706   MTV Dance pondělí   16.00 - 17.00   Michala Brodská   přihlásit
707   Mažoretky úterý   17,00 - 18,30     přihlásit
709   Pohybově taneční středa   15,00 - 16,00     přihlásit
805   Angličtina pro děti - malé skupinky
    Bc. Monika Hrubá   přihlásit
806   Individuální doučování, příprava na zkoušky     Bc. Monika Hrubá   přihlásit

U kroužků, kde není uveden termín a čas, proběhne informační schůzka, kde se domluví, kdy bude kroužek probíhat.

Podrobné informace ke kroužkům jsou uvedeny v jednotlivých sekcích kroužků. Do sekce se můžete dostat též kliknutím na název kroužku v tomto přehledu.

Copyright © 2019 m-tes.cz Vytvořeno firmou Uniskap s.r.o.