mtes maly 2

AKTUALITY

Škola lyžování

Nově 2 střediska

 
     
 

V sezoně 2020 se bude jezdit kromě Sandlu na další středisko a sice Mitterdorf v Německu.

 
 

Sandl je již téměř obsazen, nově se můžete hlásit na Mitterdorf.

 
 

Prosíme, přihlašte se co nejdříve, abychom věděli jak velké autobusy máme zajistit.

 
 

Cena za školu lyžování, kterou platíte M-tesu je na Mitterdorfu stejná jako na Sandlu. Vyšší je pouze cena za vleky a sice 12 EUR. Nicméně jsme přesvědčeni, že to bude kompenzováno většími možnostmi lyžování - 8 km sjezdovek různé obtížnosti, 4 zastřešené pojízdné koberce pro začátečníky.

 
 

Naše školné za jednu lekci je stále podstatně levnější než u konkurence !! 

 
 

Sjezdovky na Sandlu jsou částečně uměle zasněžované. Sjezdovky na Mitterdorfu jsou uměle dosněžované.

 
 

Ať už se rozhodnete pro lyže nebo snowboard, v naší škole lyžování nabízíme jak výuku základů pro úplné začátečníky, tak i vylepšení techniky u pokročilejších dětí. Škola lyžování a snowboardingu je celodenní, výuka probíhá pod vedením zkušených cvičitelů a instruktorů.

 
 

Škola lyžování a snowboardingu probíhá tak, že děti odjíždí ráno autobusem z Č. Budějovic, kam se vrací k večeru zpět.

 
 

Oba areály se nachází kousek od hranic - Sandl nedaleko hraničního přechodu Dolní Dvořiště a Mitterdorf nedaleko hraničního přechodu Strážný. Zajištěno je zázemí s pitím po celý den a oběd. Oba areály jsou z Č. Budějovic dobře dostupné - cca 80 km.

 
 

Cyklus 7 sobot školy lyžování a snowboardingu od 11. ledna 2020. 

 
 

Rady a tipy, jak se na sjezdovku nejlépe připravit, naleznete článku "Jak pořídit výstroj".

 
     

Copyright © 2019 m-tes.cz Vytvořeno firmou Uniskap s.r.o.