mtes maly 2

AKTUALITY

Věda a hra

  Putování vesmírem  
  Tábor je zaměřen na zajímavosti z astronomie, planety, souhvězdí aj. Děti si vyrobí vesmírné rakety, které si pak odnesou domů na památku. Navštíví planetária, kde mají možnost vidět planety, hvězdy a souhvězdí, mléčnou dráhu, východ a západ slunce a mnoho dalších zajímavostí. V dalších dnech si děti vyrobí roboty a UFO. Dále zde bude zahrnut jeden celodenní výlet.
Pro děti od 7 let.
 
  č. termín cena / cena za den
přihlášení
  41. 13. 7. až 17. 7. 2020 2 100,- Kč / 500,- Kč
objednat

 

  Kouzelnický příměstský tábor  
  Tábor je určen všem zvídavým dětem, které touží proniknout do světa čar a kouzel.
Cílem tohoto tábora je naučit děti různá kouzla, při kterých budou rozvíjet svou manuální zručnost, postřeh, paměť a hlavně trpělivost. Tento tábor bude především zaměřen na hravou výuku karetních triků a kouzel. Děti se zde naučí, jak správně připravit karty, jak je míchat, tak aby divák nic nepoznal a mimo jiné samotné karetní triky. Děti si zde vyrobí svoje vlastní kouzelnické karty. Na tomto táboře chceme Vaše ratolesti naučit vystupovat před svými vrstevníky a procvičit jemnou motoriku. Cílem tábora je naučit děti vystupovat na veřejnosti a získat nové vědomosti v oblasti kouzel. Kromě výuky kouzel je zařazen do tábora i běžný program, aby děti protáhly své tělo. Změna programu tábora vyhrazena. Do programu bude zařazen jeden celodenní výlet.
Tábor je určen pro děti od 1. do 3. třídy ZŠ.
 
  č. termín cena / cena za den
přihlášení
  42. 7. 7. až 10. 7. 2020 1 700,- Kč / 500,- Kč
objednat

 

  Zdravotnický příměstský tábor
 
 
Tábor je určen pro děti, které se chtějí formou hry naučit první pomoc. Pro děti je připraveno seznámení se s bezpečností na silnici a s prací záchranářů. Naučí si ve skupinkách metody fixace zlomenin a prakticky si vyzkouší poskytování první pomoci a osvojí si znalost důležitých telefonních čísel. Dále jsou připravené exkurze na záchrannou službu, horskou záchrannou službu, vybavení a funkce vozidel, maskování různých typů zranění. Zábavnou a hravou formou se děti dozví, jak funguje naše tělo. (krevní soustava, nervová soustava atd.) Znalosti, které děti získají, mohou v budoucnu použít třeba při záchraně někoho blízkého. Program bude zpestřen o různé hry a sportovní aktivity. Do programu bude zařazen jeden celodenní výlet. Změna programu tábora vyhrazena.
Pro děti od 8 let.
 
  č. termín cena / cena za den
přihlášení
  43. 03. 8. až 07. 8. 2020 2 100,- Kč / 500,- Kč
objednat

Copyright © 2019 m-tes.cz Vytvořeno firmou Uniskap s.r.o.