mtes maly 2

AKTUALITY

Adrenalinové

  Airsoftový příměstský tábor  
  Na táboře se děti seznámí s airsoftem a vybavením. Dále s pravidly bezpečnosti, pohybu a orientace v přírodě. V dalších dnech se děti naučí fungování jednotlivých součástí výstroje i výzbroje, taktické signály a postupy. Při nepříznivém počasí jsou pro děti připravena ilustrační videa a přednáška na téma zdravovědy. Děti si teorii vyzkouší v prostředí určené přímo pro tento typ hry. Změna programu tábora vyhrazena.
Pro děti od 10 let.
 
  č. termín cena / cena za den
místo konání přihlášení
  34. 16. 8. až 20. 8. 2021 2 350,- Kč / 550,- Kč
SAOS Aréna OBSAZENO !!  

 

  Příměstský tábor geocachingu
 
 
Tábor je určen dětem, které se chtějí zlepšit v orientaci a nechtějí být nechány na pospas pouze stavu baterie svého mobilního telefonu. Společným výpravám a výletům do okolí Českých Budějovic přidáme nový rozměr – hledání a nalézání oficiálních geokeší a ukrytých schránek. Každý den se děti vydají na cestu za poklady. Děti si vyzkouší nejen práci s papírovou mapou, plánky města a budov, ale i moderními technologiemi, jako jsou mobilní aplikace a GPS. Procvičí se v šifrování a dešifrování zpráv, dostanou se do ulic města, kde si vyzkouší, jak se orientovat jen pomocí vlastního důvtipu a zdrojů, jež město nabízí. Naučí se správně a bezpečně pohybovat v terénu a zdolávat drobné terénní překážky. Cílem je procvičit tělo i ducha a spolupráci v kolektivu. Změna programu tábora vyhrazena.
Pro děti od 10 let.
 
   č. termín cena / cena za den
místo konání přihlášení  
  35. 26. 7. až 30. 7. 2021 2 050,- Kč / 490,- Kč
Bílá vločka objednat  

 

  Dopravní příměstský tábor  
  Účastníky tábora čeká nejen dopravní výchova, ale i něco málo z cyklistiky, té bude věnován jeden den. Naučí se ovládat své kolo nebo koloběžku, nacvičí rovnováhu a naučí se základům bezpečnosti na silnici. Dalšími místy, která s námi děti navštíví, jsou např. ukázky hasičů, prohlídka letiště, dopravního podniku nebo plavební komory a další zajímavosti, které mají vztah k dopravě. Program je doplněn o další sportovní aktivity, doprovodné akce a hry. Děti se tak mohou těšit nejen na pohyb, ale i na něco nového, co dosud nevěděly. V případě nepříznivého počasí je připraven náhradní program v učebně. Do programu bude zařazen jeden celodenní výlet. Změna programu tábora vyhrazena.
Pro děti od 7 let.
 
  č. termín cena / cena za den
místo konání přihlášení
  36. 02. 8. až 06. 8. 2021 2 100,- Kč / 500,- Kč
Bílá vločka objednat

 

Copyright © 2019 m-tes.cz Vytvořeno firmou Uniskap s.r.o.