mtes maly 2

AKTUALITY

Adrenalinové

  Airsoftový příměstský tábor  
  Na táboře se děti seznámí s airsoftem a vybavením. Dále s pravidly bezpečnosti, pohybu a orientace v přírodě. V dalších dnech se děti naučí fungování jednotlivých součástí výstroje i výzbroje, taktické signály a postupy. Při nepříznivém počasí jsou pro děti připravena ilustrační videa a přednáška na téma zdravovědy. Děti si teorii vyzkouší v prostředí určené přímo pro tento typ hry. Po domluvě s rodiči a vedoucími je pro děti připraveno tzv. Noční přežití. Děti přespí venku přes noc pod celtou, budou si vařit atd. Změna programu tábora vyhrazena.
Pro děti od 10 let.
 
  č. termín cena / cena za den
přihlášení
  35. 17. 8. až 21. 8. 2020 2 350,- Kč / 550,- Kč
OBSAZENO !!

 

  Příměstský tábor geocachingu
 
 
Společným výpravám a výletům do okolí Českých Budějovic přidáme nový rozměr – hledání a nalézání oficiálních geokeší a ukrytých schránek. Každý den se děti vydají na cestu za poklady. Děti se naučí a zdokonalí v orientaci v terénu, procvičí se v šifrování a dešifrování zpráv, seznámí se s krajinou, přírodou, historií a architekturou v Jihočeském kraji. Naučí se správně a bezpečně pohybovat v terénu a zdolávat drobné terénní překážky. Cílem je procvičit tělo i ducha a spolupráci v kolektivu. Změna programu tábora vyhrazena.
Pro děti od 10 let.
 
   č. termín cena / cena za den
přihlášení  
  36. 24. 8. až 28. 8. 2020 2 050,- Kč / 490,- Kč
objednat  

 

  Dopravní příměstský tábor  
  Účastníky tábora čeká nejen dopravní výchova, ale i něco málo z cyklistiky, té bude věnován jeden den. Naučí se ovládat své kolo nebo koloběžku, nacvičí rovnováhu a naučí se základům bezpečnosti na silnici. Dalšími místy, které s námi děti navštíví, jsou např. ukázky hasičů, prohlídka letiště, dopravního podniku nebo plavební komory a další zajímavosti, které mají vztah k přírodě. Program je doplněn o další sportovní aktivity, doprovodné akce a hry. Děti se tak mohou těšit nejen na pohyb, ale i na něco nového, co dosud nevěděly. V případě nepříznivého počasí je připraven náhradní program v učebně. Do programu bude zařazen jeden celodenní výlet. Změna programu tábora vyhrazena.
Pro děti od 7 do 15 let.
 
  č. termín cena / cena za den
přihlášení
  37. 03. 8. až 07. 8. 2020 2 100,- Kč / 500,- Kč
objednat

 

  Příměstský tábor Hledači pokladů
 
 
Společným výpravám a výletům do okolí Českých Budějovic přidáme nový rozměr – hledání a nalézání historických artefaktů, mincí a mnoho dalšího. Každý den se děti vydají na cestu za poklady. Děti se naučí orientaci v terénu, procvičí se ve čtení map, seznámí se s krajinou, historií a architekturou v Jihočeském kraji. Naučí se správně a bezpečně pohybovat v terénu a zdolávat drobné terénní překážky. Cílem je pohyb na vzduchu a spolupráce v týmu.
Co potřebují děti s sebou? Detektor kovu a malý rýč (lopatku s delší násadou). Informce, kde je možné zapůjčení či koupě detektoru Vám poskytne vedoucí tábora Mgr. Luboš Sýkora - 777 567 394
Změna programu tábora vyhrazena .
Pro děti od 9 let.
 
  č. termín cena / cena za den
přihlášení
  38. 20. 7. až 24. 7. 2020 2 050,- Kč / 490,- Kč
objednat

Copyright © 2019 m-tes.cz Vytvořeno firmou Uniskap s.r.o.