mtes maly 2

AKTUALITY

Počítače a foto

  Letní škola mladých fotografů  
  Na tomto táboře se mladí fotografové naučí základům techniky, práce se světlem, seznámí se stručně s dějinami fotografie. Navštíví hned několik krásných lokalit a vyzkouší si focení při různém osvětlení a počasí. Seznámí se též se zpracováním fotografie na PC. Tím chceme dětem nastínit, že práce fotografa není úplně jednoduchá. Během tábora se dětem přijde představit i profesionální fotografka. Děti si na památku odnesou nejlepší fotky, které si během tábora nafotily. Do programu bude zařazen jeden celodenní výlet. Změna programu tábora vyhrazena.
Pro děti ve věku od 9 let.
 
  č. termín cena / cena za den
místo konání přihlášení
  13. 15. 8. až 19. 8. 2022 2 400,- Kč / 560,- Kč
bude upřesněno objednat

 

  Počítače hrou
 
  Děti se seznámí se základními úkony a dovednostmi na počítači. Bližší informace budou uveřejněny na našich webových stránkách. Podrobnější náplň tábora obdržíte po přihlášení na Váš e-mail. Program je přizpůsoben dle aktuálních znalostí dětí. Program bude zpestřen o různé hry a sportovní aktivity. V rámci tábora proběhne jeden celodenní výlet. Změna programu tábora vyhrazena.
Pro děti od 8 let.
 
  č. termín cena / cena za den
místo konání přihlášení
  14. 25. 7. až 29. 7. 2022 2 200,- Kč / 520,- Kč
bude upřesněno objednat

 

  Příměstský youtuberský tábor  
 
YouTubeři jsou v dnešním světě celebrity. Které YouTubery sleduješ ty? Chceš si zkusit, jaké je být sám za kamerou a mít tisíce sledujících fanoušků? Chceš zjistit, jak se stát Youtuberem? Děti se na tomto táboře dozví, jaké příslušenství je k natáčení videa potřeba a čemu věnovat pozornost, aby bylo video kvalitní. Naučíme je krok za krokem, jak video sestříhat a upravit. Děti si budou moci upravit zvuk, přidat nejrůznější efekty, titulky a vše exportovat do správného formátu. Amatérů je na YouTube už dost, nebuď dalším z nich. V rámci tábora proběhne jeden celodenní výlet. Změna programu tábora vyhrazena.
Pro děti od 11 let.
 
  č. termín cena / cena za den
místo konání přihlášení
  15. 08. 8. až 12. 8. 2022 2 350,- Kč / 550,- Kč
bude upřesněno objednat

 

  Počítačový příměstský tábor s programováním
 
  Tábor je zaměřen na programování n některém programovacím jazyce. Bližší informace budou uveřejněny na našich webových stránkách. Podrobnější náplň tábora obdržíte po přihlášení na Váš e-mail. Program je přizpůsoben dle aktuálních znalostí dětí. Program bude zpestřen o různé hry a sportovní aktivity. V rámci tábora proběhne jeden celodenní výlet. Změna programu tábora vyhrazena.
Pro děti od 10 let.
 
  č. termín cena / cena za den
místo konání přihlášení
  16. 18. 7. až 22. 7. 2022 2 400,- Kč / 560,- Kč
bude upřesněno objednat

 

Copyright © 2019 m-tes.cz Vytvořeno firmou Uniskap s.r.o.