mtes maly 2

AKTUALITY

Počítače a foto

  Letní škola mladých fotografů  
  Na tomto táboře se mladí fotografové seznámí s různým typem fotoaparátů a vysvětlí si možnosti a rozdíly při práci s jednotlivými typy fotoaparátů. Navštíví hned několik krásných lokalit a vyzkouší si focení při různém osvětlení a počasí. Tím chceme dětem nastínit, že práce fotografa není úplně jednoduchá. Během tábora se dětem přijde představit i profesionální fotografka. Děti si na památku odnesou nejlepší fotky, které si během tábora nafotily. Do programu bude zařazen jeden celodenní výlet. Změna programu tábora vyhrazena.
Pro děti ve věku od 9 let.
 
  č. termín cena / cena za den
místo konání přihlášení
  12. 02. 8. až 06. 8. 2021 2 150,- Kč / 510,- Kč
M-tes objednat

 

  Příměstský tábor s počítači pro začátečníky
 
 
Na příměstském táboře se děti seznámí se základními úkony a dovednostmi na počítači. Tento tábor je určen především pro ty, kteří se chtějí naučit pracovat s počítačem, poznat jeho jednotlivé komponenty a orientovat se v IT terminologii. S čím se děti na táboře seznámí? Náplní počítačového tábora jsou základy obsluhy PC, základy 3D modelování. Společně s novými kamarády si zahrají své oblíbené hry. Výuka probíhá v některém z freewarových programů volně dostupných na internetu tak, aby si děti mohly nabyté znalosti zkoušet a dále prohlubovat i doma. Program je přizpůsoben dle aktuálních znalostí dětí. Program bude zpestřen o různé hry a sportovní aktivity. V rámci tábora proběhne jeden celodenní výlet. Změna programu tábora vyhrazena.
Pro děti od 8 do 10 let.
 
  č. termín cena / cena za den
místo konání přihlášení
  13. 19. 7. až 23. 7. 2021 2 050,- Kč / 490,- Kč
M-tes objednat

 

  Příměstský tábor s počítači pro pokročilé
 
 
Tento tábor je zaměřený na pokročilé 3D modelování za využití IT technologií. Seznámí se hravou formou se základy programování v některém programovacím jazyce. Přijdou na to, jak fungují jednotlivé funkce. Výuka probíhá v některém z freewarových programů volně dostupných na internetu tak, aby si děti mohly nabyté znalosti zkoušet a dále prohlubovat i doma. Program je přizpůsoben dle aktuálních znalostí dětí. Program bude zpestřen o různé hry a sportovní aktivity. V rámci tábora proběhne jeden celodenní výlet. Změna programu tábora vyhrazena.
Pro děti od 11 do 15 let.
 
  č. termín cena / cena za den
místo konání přihlášení
  14. 19. 7. až 23. 7. 2021 2 050,- Kč / 490,- Kč
M-tes objednat

 

  Příměstský youtuberský tábor  
  YouTubeři jsou v dnešním světě celebrity. Které YouTubery sleduješ ty? Chceš si zkusit, jaké je být sám za kamerou a mít tisíce sledujících fanoušků? Chceš zjistit, jak se stát Youtuberem? Děti se na tomto táboře dozví, jaké příslušenství je k natáčení videa potřeba a čemu věnovat pozornost, aby bylo video kvalitní. Naučíme je krok za krokem, jak video sestříhat a upravit. Děti si budou moci upravit zvuk, přidat nejrůznější efekty, titulky a vše exportovat do správného formátu. Amatérů je na YouTube už dost, nebuď dalším z nich. V rámci tábora proběhne jeden celodenní výlet. Změna programu tábora vyhrazena.
Pro děti od 10 let.
 
  č. termín cena / cena za den
místo konání přihlášení
  15. 26. 7. až 30. 7. 2021 2 200,- Kč / 520,- Kč
M-tes objednat

 

Copyright © 2019 m-tes.cz Vytvořeno firmou Uniskap s.r.o.