mtes maly 2

AKTUALITY

Počítače a foto

  Letní škola mladých fotografů  
  Na tomto táboře se mladí fotografové seznámí s různým typem fotoaparátů, a vysvětlí si možnosti a rozdíly při práci s jednotlivými typy fotoaparátů. Navštíví hned několik krásných lokalit a vyzkouší si focení při různém osvětlení a počasí. Tím chceme dětem nastínit, že práce fotografa není úplně jednoduchá. Během tábora se dětem přijde představit i profesionální fotografka. Na konci tábora dostane každé dítě malé album se svým výtvory. Děti si na památku odnesou nejlepší fotky, které si během tábora nafotily. Do programu bude zařazen jeden celodenní výlet. Změna programu tábora vyhrazena.
Pro děti ve věku od 9 let.
 
  č. termín cena / cena za den
přihlášení
  13. 10. 8. až 14. 8. 2020 2 150,- Kč / 510,- Kč
objednat

 

  Příměstský tábor s počítači pro začátečníky
 
  Tento tábor je určen především pro ty, kteří se chtějí naučit pracovat s počítačem, poznat jeho jednotlivé komponenty a orientovat se v IT terminologii. S čím sed děti na táboře seznámí? Náplní počítačového tábora je – základy obsluhy PC, GIF animace, základy 3D modelování. Výuka probíhá v některém z freewarových programů volně dostupných na internetu tak, aby si děti mohly nabyté znalosti zkoušet a dále prohlubovat i doma. Program je přizpůsoben dle aktuálních znalostí dětí. Program bude zpestřen o různé hry a sportovní aktivity. V rámci tábora proběhne jeden celodenní výlet. Změna programu tábora vyhrazena.
Pro děti od 8 do 10 let.
 
  č. termín cena / cena za den
přihlášení
  14. 20. 7. až 24. 7. 2020 2 050,- Kč / 490,- Kč
objednat

 

  Příměstský tábor s počítači pro pokročilé
 
 
Tento tábor je zaměřený na pokročilé 3D modelování za využití IT technologií. Výuka probíhá v některém z freewarových programů volně dostupných na internetu (např. Inkscape) tak, aby si děti mohly nabyté znalosti zkoušet a dále prohlubovat i doma. Děti se naučí rozdíl mezi vektorovou a rastrovou grafikou, vytvoří si vlastní obrázek, logo či nálepku. Dalším, s čím se děti seznámí je tvorba www stránek a jednoduché prezentace. Program je přizpůsoben dle aktuálních znalostí dětí. Program bude zpestřen o různé hry a sportovní aktivity. V rámci tábora proběhne jeden celodenní výlet. Změna programu tábora vyhrazena.
Pro děti od 11 do 15 let.
 
  č. termín cena / cena za den
přihlášení
  15. 20. 7. až 24. 7. 2020 2 050,- Kč / 490,- Kč
objednat

 

  Příměstský youtuberský tábor  
  YouTubeři jsou v dnešním světě celebrity. Které YouTubery sleduješ ty? Chceš si zkusit, jaké je být sám za kamerou a mít tisíce sledujících fanoušků? Chceš zjistit jak se stát Youtuberem? Děti se na tomto táboře dozví, jaké příslušenství je k natáčení videa potřeba a čemu věnovat pozornost, aby bylo video kvalitní. Naučíme je krok za krokem, jak video sestříhat a upravit. Děti si budou moci upravit zvuk, přidat nejrůznější efekty, titulky a vše exportovat do správného formátu. Amatérů je na YouTube už dost, nebuď dalším z nich. V rámci tábora proběhne jeden celodenní výlet. Změna programu tábora vyhrazena.
Pro děti od 11 do 15 let.
 
  č. termín cena / cena za den
přihlášení
  16. 17. 8. až 21. 8. 2020 2 200,- Kč / 520,- Kč
objednat

 

  Střih videa a animace
 
 
Tábor se bude zabývat ukázkou i praktickým vyzkoušením tvorby videí a střihu videí. Děti si vyzkouší vytváření animací v různých programech, vyfocením a následným zpracováním fotografií a vysvětlení principů programování, ukážeme si i tvorbu videí starým způsobem v ruce. Děti si poslechnou pozitiva i negativa, která přináší tato práce, a prohlédnou si střihačskou místnost.
V ostatní dobu bude program jako na běžném táboře, do programu bude zařazen jeden celodenní výlet. Změna programu tábora vyhrazena.
Pro děti od 10 let.
 
   č. termín cena / cena za den
přihlášení  
  17. 03. 8. až 07. 8. 2020 2 100,- Kč / 500,- Kč
objednat  

 

Copyright © 2019 m-tes.cz Vytvořeno firmou Uniskap s.r.o.