mtes maly 2

Přehled kroužků

Do kroužků se již můžete přihlašovat


Podrobné informace ke kroužkům jsou uvedeny v jednotlivých sekcích kroužků. Do sekce se můžete dostat též kliknutím na název kroužku v tomto přehledu. U kroužků, kde není uveden termín a čas, proběhne informační schůzka, kde se domluví, kdy bude kroužek probíhat.  
   
  č. Kroužek termín čas zahájení nebo
inform. schůzka
vedoucí přihlášení  
  101. Keramický kroužek pondělí 16.00 - 17.30 14. 9. - 16,00 h. Markéta Kameníková přihlásit  
  102. Keramický kroužek úterý 16.45 - 18.15 15. 9. - 17,00 h. Veronika Vogeltanzlová přihlásit  
  103. Keramický kroužek čtvrtek 15.00 - 16.30 17. 9. - 15,00 h. Markéta Kameníková přihlásit  
  104. Keramický kroužek pro
mládež do 26 let
čtvrtek 17.00 - 18.30 17. 9. - 18,00 h. Dominka Sládková přihlásit  
  105. Výtvarně keramický kroužek pátek 15.00 - 17,00 18. 9. - 15,00 h. Jan Procházka přihlásit  
  106. Vyráběj a maluj 15. 9. - 17,00 h. Klára Hrubá
přihlásit  
  107. Výtvarný kroužek s výukou AJ 14. 9. - 15,00 h. Klára Hrubá
přihlásit  
  108. Pojďme malovat a kreslit čtvrtek 16.00 - 17.30 17. 9. - 16,00 h. Bc. Andrea Hronová přihlásit  
  109. Pojď si zailustrovat a vytvořit
svůj komiks
úterý 16.00 - 17.30 17. 9. - 16,00 h. Bc. Andrea Hronová přihlásit  
  201. Mladí rybáři středa 17.00 - 18.30 16. 9. - 17,00 h. Jan Wittner přihlásit  
  202. Máme rádi pejsky čtvrtek 16.00 - 17.30 17. 9. - 16,00 h. Eliška Urbanová přihlásit  
  203. Králík, křeček, morče 16. 9. - 17,00 h. přihlásit  
  204. Přežití v přírodě     18. 9. - 16,00 h.   přihlásit  
  205. Máme rádi přírodu 18. 9. - 16,00 h. přihlásit  
  301. GIRLPOWER 14. 9. - 17,00 h. Bc. Monika Hrubá přihlásit  
  302. MakeUp artist 14. 9. - 18,00 h. Bc. Monika Hrubá přihlásit  
  303. I děti musí ven aneb
lovci pokladů
14. 9. - 17,00 h. přihlásit  
  304. Mladý záchranář 18. 9. - 17,00 h. Kateřina Radostová přihlásit  
  305. Malý kouzelník a jeho
kouzelnické karty
18. 9. - 16,00 h. Marcela Červinčáková přihlásit  
  401. Programování pro nejmenší 14. 9. - 16,00 h. Martin Valový přihlásit  
  402. Fotokroužek úterý 17.00 - 18.30 15. 9. - 17,00 h. Bc. Monika Hrubá přihlásit  
  403. Umíš s počítačem ? středa 15.30 - 17.00
15. 9. - 15,00 h. Jan Pouzar
přihlásit  
  404. Tvorba www stránek 15. 9. - 16,00 h. Martin Valový
přihlásit  
  405. Počítačová grafika 3D 16. 9. - 17,00 h. přihlásit  
  406. Staň se youtuberem středa 17.00 - 18.30
14. 9. - 17,00 h. Jan Pouzar přihlásit  
  407. Programování v jazyce Java úterý 17.00 - 18.30
17. 9. - 17.00 h. Martin Valový
přihlásit  
  408. Kroužek mladých filmařů 16. 9. - 16,00 h. Martin Valový
přihlásit  
  409. 3D tisk     14. 9. - 18,00 h.   přihlásit  
  501. Co neumí tatínek, můžeš umět ty 16. 9. - 15,00 h. přihlásit  
  502. Lodní modeláři čtvrtek 16.00 - 17.30 17. 9. - 17,00 h. Ing. Cyril Macho přihlásit  
  503. Plastikoví modeláři 16. 9. - 16,00 h. přihlásit  
  504. Elektronický kroužek pondělí 16.00 - 17.30
15. 9. - 16,00 h. Vladimír Pravda přihlásit  
  505. Robotický kroužek středa 16.00 - 17.30
14. 9. - 17,00 h. Jiří Gabriel přihlásit  
  506. Železniční modeláři středa 16,00 - 18.00 Mgr. Vojtěch Bušek přihlásit  
  601. Geocaching 16. 9. - 16,00 h. Zuzana Pilsová přihlásit  
  602. Sebeobrana čtvrtek 17.00 - 18.00 17. 9. - 17.00 h. Jan Pouzar
přihlásit  
  603. Airsoft začátečníci středa 16.00 - 17,00 16. 9. - 16.00 h. Daniel Jelínek OBSAZENO !!  
  604. Airsoft pokročilí čtvrtek 16,00 - 17.00
17. 9. - 16,00 h. Jaroslav Jedlinský OBSAZENO !!  
  605. Florbal pátek 15,00 - 16,10 18. 9. - 15.00 h. Vít Strouhal přihlásit  
  606. Míčové sporty     14. 9. - 16.00 h. Kateřina Radostová přihlásit  
  607. Sportovní přípravka SK Pedagog čtvrtek 16.00 - 17.30 10. 9. - 16.00 h. Přemysl Horák přihlásit  
  608. Kakushinkan Bu Tai Jutsu
(boj. umění těla)
středa 16,00 - 18,00 16. 9. - 16.00 h. Pavel Kaplan přihlásit  
  609. Hokejbal mini přípravka
od 6 do 10 let
pondělí
a středa
16,30 - 18,00 7. 9. - 16,30 h. Tomáš Ditrich přihlásit  
  610. Hokejbal mini přípravka
nad 10 let
úterý
a čtvrtek
16,30 - 18,00 8. 9. - 16,30 h. Tomáš Ditrich přihlásit  
  611. Stolní tenis začátečníci
od 9 do 15 let
úterý
16,00 - 17,30 8. 9. - 16,00 h. Pavel Kortus přihlásit  
  701. Přípravka (od 4 do 6 let) úterý 16,00 - 17,00 15. 9. - 16,00 h. Patricie Králová přihlásit  
  702. Zumba úterý 17,00 - 18.00 16. 9. - 17,00 h. Veronika Nováková
přihlásit  
  703. Street Dance středa 15,00 - 17,00 16. 9. - 15,00 h. Naďa Svatošová přihlásit  
  704. Disco Dance čtvrtek 16,00 - 17,00 17. 9. - 16,00 h. přihlásit  
  705. Moderní scénický tanec čtvrtek 17.00 - 18.00 17. 9. - 17,00 h. Dominika Vlčková přihlásit  
  706. MTV Dance pondělí 16.00 - 17.00 14. 9. - 16.00 h. přihlásit  
  707. Mažoretky úterý 17,00 - 18,00 15. 9. - 17,00 h. Patricie Králová
přihlásit  
  708. Jóga, hry a pohádky (od 5 do 7 let) 17. 9. - 15,00 h. Veronika Nováková
přihlásit  
  709. Pohybově taneční kroužek středa 15,00 - 16,00 16. 9. - 15,00 h. Tereza Haškovcová přihlásit  
  801. Myofunkční cvičení pro děti 17. 9. - 15,00 h. přihlásit  
  802. Mluvení hrou 15. 9. - 15,00 h. přihlásit  
  803. Do školy s úsměvem 14. 9. - 15,00 h. přihlásit  
  804. Individ. doučování,
příprava na zkoušky
Bc. Monika Hrubá přihlásit  
  805. Angličtina pro děti -
malé skupinky
Bc. Monika Hrubá přihlásit  
  806. Individ. konzultace pro
rodiče dětí ze ZŠ
PhDr. Jaroslava Skálová
přihlásit  
   

U kroužků, kde není uveden termín a čas, proběhne informační schůzka, kde se domluví, kdy bude kroužek probíhat. Podrobné informace ke kroužkům jsou uvedeny v jednotlivých sekcích kroužků. Do sekce se můžete dostat též kliknutím na název kroužku v tomto přehledu.  

Copyright © 2019 m-tes.cz Vytvořeno firmou Uniskap s.r.o.