mtes maly 2

AKTUALITY

Výsledková listina krajské soutěže v programování 2019

České Budějovice, 26. dubna 2019

Programování žáci

 Pořadí  Příjmení  Jméno  Bydliště  Škola  Body
1  Hronek  Matyáš  České Budějovice  ZŠ L. Kuby, České Budějovice 30,0
2  Hlavatý  Janek  České Budějovice  Gymnázium J. V. Jirsíka Č. Budějovice 15,0
3  Brodec  Tobiáš  České Budějovice  ZŠ L. Kuby, České Budějovice 12,0
4  Kalousek  Ondřej  České Budějovice  Gymnázium J. V. Jirsíka Č. Budějovice  8,5

Programování mládež

 Pořadí  Příjmení  Jméno  Bydliště  Škola  Body
1  Vojík  Tomáš  Písek  Gymnázium Písek 36,0
2  Hanžlík  Aleš  Český Krumlov  Biskupské gymnázium CZŠ Č. B. 34,5
3  Piorecký  Kryštof  Novosedly  SPŠ a VOŠ Písek 32,5
4  Pražák  Dennis  Hluboká nad Vltavou  Gymnázium J. V. Jirsíka Č. Budějovice 31,0
5  Vaněček  Pavel  Stožice  SOŠ elektro, COP Hluboká n. Vlt. 25,5
6  Pivoňka  Petr  Český Krumlov  SOŠ strojní a elektrotechnická Velešín 25,0
7  Staňo  Petr  Bechyně  SPŠ a VOŠ Písek 22,5
8  Hronek  Pavel  České Budějovice  Gymnázium J. V. Jirsíka Č. Budějovice 20,5
9  Macháček  Petr  Týn nad Vltavou  Gmynázium Týn nad Vltavou 16,5
10  Vondrášek  Matouš  Drahotěšice  Gymnázium Jírovcova, Č. Budějovice 15,0
11  Ambroz  Jakub  Hosín  Gymnázium Jírovcova, Č. Budějovice 14,5
12  Staes  Adam  České Budějovice  Gymnázium J. V. Jirsíka Č. Budějovice 12,0
13  Kolář  Petr  Milevsko  Gymnázium Milevsko  11,5
14  Chalupa  Matěj  Jindřichův Hradec   SŠ spojů a informatiky Tábor 10,5
15  Bárta  David  Lhenice  VOŠ, SŠ a COP Sezimovo Ústí 10,0
16  Bartůněk  Karel  Přílepov  Gymnázium Milevsko  9,0
17  Šejda  Jakub  České Budějovice  SOŠ strojní a elektrotechnická Velešín  7,5
18  Sladký  Václav  České Budějovice  VOŠ, SŠ a COP Sezimovo Ústí  6,5
19  Stehlík  Petr  Hluboká nad Vltavou  Biskupské gymnázium CZŠ Č. B.  5,5

Programování webu

 Pořadí  Příjmení  Jméno  Bydliště  Škola  Body
1  Pučil  Petr  Český Krumlov  Gymnázium Český Krumlov 36,5
2  Boháč  Radim  Týn nad Vltavou  SPŠ a VOŠ Písek 33,0
3  Divoký  Vojtěch  České Budějovice  SPŠ a VOŠ Písek 28,5
4  Novák  Vojtěch  Katovice  SPŠ a VOŠ Písek 28,0
5  Procházka  Václav  Písek  SPŠ a VOŠ Písek 26,0
6  Šindelář  Pavel  Týn nad Vltavou  Gymnázium Jírovcova, Č. Budějovice 17,5
7  Kadlec  Jan  České Budějovice  Biskupské gymnázium CZŠ Č. B. 14,5
8  Novák  Martin  Vodňany  SPŠ a VOŠ Písek  7,5
9  Valeš  Jan  Strakonice  SPŠ a VOŠ Písek  2,0

Programování mikrořadičů

 Pořadí  Příjmení  Jméno  Bydliště  Škola  Body
1  Lukeš  Ondřej  Strakonice  ZŠ Dukelská, Strakonice 55,0
2  Chládek  Radek  Staré Hodějovice  Biskupské gymnázium CZŠ Č. B. 41,5
3  Pewner  Pavel  Písek  SPŠ a VOŠ Písek 40,5
4  Hrbek  Tomáš  Volary  SOŠ elektro, COP Hluboká n. Vlt. 35,0
5  Fajtl  Michal  Velké Nepodřice  SPŠ a VOŠ Písek 33,5
6  Zemek  Stanislav  Prachatice  SPŠ a VOŠ Písek 28,0
7  Kováč  Michal  Tábor  VOŠ, SŠ a COP Sezimovo Ústí 25,0
8  Hubač  Lukáš  Kestřany  SPŠ a VOŠ Písek 24,0
9  Gruško  Alexandr  Hvozdec  SOŠ strojní a elektrotechnická Velešín  9,5
10  Bilandžija  Marko  Český Krumlov  SOŠ strojní a elektrotechnická Velešín  9,0
11  Brand  Kryštof  Strakonice  ZŠ Dukelská, Strakonice  7,0
12  Turinský  Matěj  Třeboň  VOŠ, SŠ a COP Sezimovo Ústí  6,5

Užití aplikací MS Office

 Pořadí  Příjmení  Jméno  Bydliště  Škola  Body
1  Mouralová  Eliška  Lišov  Gymnázium Třeboň 84,0
2  Bouda  Michal  Třeboň  Gymnázium Třeboň 74,0
3  Kasal  Jan  Třeboň  Gymnázium Třeboň 72,0
4  Ficková  Kateřina  Štěpánovice  Gymnázium Třeboň 50,0
5  Novotný  Tomáš  Zliv  SOŠ strojní a elektrotechnická Velešín 45,0
6  Kleinová  Denisa  Trhové Sviny  SOŠ strojní a elektrotechnická Velešín 43,0
7  Kroupa  Tomáš  Trhové Sviny  SOŠ strojní a elektrotechnická Velešín 43,0
8  Dostal  Tomáš  Loučovice  SOŠ strojní a elektrotechnická Velešín 41,0
9  Hullman  Lukáš  České Budějovice  SOŠ strojní a elektrotechnická Velešín 33,0

Copyright © 2019 m-tes.cz Vytvořeno firmou Uniskap s.r.o.