mtes maly 2

AKTUALITY

Výsledková listina krajské soutěže lodních modelářů 2019

Výsledková listina krajské soutěže lodních modelářů - žáku 2019

Výsledková listina

Krajská soutěž lodních modelářů - žáků a mládeže (Lo-145/1)

Ledenice - rybník Lazna, 8. června 2019

Pořadatel:   Klub lodních modelářů Ledenice, M-TES z. s. Č. Budějovice       
Ředitel soutěže:   Ing. Cyril Macho        
Tech. zabezpečení:   členové KLoM Ledenice        
             
Hlavní rozhodčí:   Ing. Zdeněk Hanzlík         CZ-16/C-J        
Startoviště 1   EX-500  Startoviště 2   F4, Eco  
Ved. startoviště:   Ing. Cyril Macho  Ved.startoviště:   Bohuslav Ferjančič          CZ-31/A
Rozhodčí:   Jitka Machová  Rozhodčí:   Ing. Zdeněk Hanzlík        CZ-16/C-J
    Jitka Nosková     Michal Ferjančič              33/NS
             
             
Počasí:   oblačno až zataženo, teplota do 25 ˚C      

Kategorie EX 500 žáci

Pořadí Příjmení, jméno Klub Jízdy Celkem Průměr Rozjižďky
1 2 3 4
1  Hartl Pavel  KLoM Třešť 80 100 100 100 300 100,0 R
2  Mirčev Joshua  KLoM Třešť 100 100 100 90 300 100,0 R
3  Zušťák Pavel  DDM J. Hradec 100 90 100 50 290 96,67 R
4  Müller Kryštof  M-TES Č. Budějovice 90 100 100 80 290 96,67 R
5  Fyrbach Marek  KLoM Ledenice 100 90 90 100 290 96,67 R
6  Pokorný David  KLoM Ledenice 90 90 100 100 290 96,67 R
7  Nechvátal Lukáš  KLoM Třešť 90 80 100 100 290 96,67 R
8  Kropík Tomáš  DDM J. Hradec 90 100 90 100 290 96,67 R
9  Kadlecová Nikola  KLoM Třešť 90 100 90 90 280 93,33  
 Nosek Tomáš  M-TES Č. Budějovice 70 90 90 100 280 93,33  
11  Čutka Richard  KLoM Ledenice 100 70 100 70 270 90,0  
 Kadlec Richard  KLoM Ledenice 100 90 80 80 270 90,0  
 Svoboda Jakub  KLoM Ledenice 100 70 100 70 270 90,0  
 Tůma Ondřej  KLoM Maják Borovany 70 80 90 100 270 90,0  
 Žáček Jaroslav  M-TES Č. Budějovice 80 90 90 90 270 90,0  
16  Lhotka Jiří  KLoM Ledenice 80 100 80 30 260 86,67  
 Mráz Tomáš  KLoM Ledenice 100 50 60 100 260 86,67  
 Pokorný Tomáš  KLoM Ledenice 60 80 80 100 260 86,67  
 Šnajdr Vítek  KLoM Třešť 90 70 60 100 260 86,67  
20  Kopenec Šimon  DDM J. Hradec 100 90 40 60 250 83,33  
 Kácha Pavel  M-TES Č. Budějovice 80 70 90 80 250 83,33  
 Nechvátal Tomáš  KLoM Třešť 90 80 80 80 250 83,33  
23  Derek Pinc  KLoM Ledenice 40 80 80 80 240 80,0  
24  Kopencová Anna  DDM J. Hradec 60 70 80 80 230 76,67  
25  Hartlová Veronika  KLoM Třešť 70 70 50 80 220 73,33  
26  Jílek Jaroslav  M-TES Č. Budějovice 30 60 50 100 210 70,0  
27  Štěrba Daniel  DDM J. Hradec 20 100 80 20 200 66,67  
28  Kadlec Petr  KLoM Ledenice 50 40 50 90 190 63,33  
 Kácha Petr  M-TES Č. Budějovice 20 40 60 90 190 63,33  
 Šnajdr Michal  KLoM Třešť 50 50 70 70 190 63,33  
31  Kubín Jáchym  KLoM Ledenice 50 20 50 40 140 46,67  
32  Hannslbauer Otto  DDM J. Hradec 30 30 30 70 130 43,33  
 Štěrbová Vendula  DDM J. Hradec 40 50 40 40 130 43,33  

Kategorie EX 500 junioři

Pořadí Příjmení, jméno Klub Jízdy Celkem Průměr Rozjižďky
1 2 3 4
1  Fyrbach Karel  KLoM Ledenice 70 90 100 100 290 96,67  
2  Sedmík Matěj  KLoM Ledenice 80 100 100 70 280 93,33  
3  Fyrbach Vít  KLoM Ledenice 90 90 90 40 270 90,0  

 
 
Kategorie F4A žáci

Pořadí Příjmení, jméno Klub Licence Jméno modelu Jízdy Celkem Průměr
1 2 3
1  Pokorný Tomáš  KLoM Ledenice  145-74  K 162 100 100 100 200 100
2  Kadlec Richard  KLoM Ledenice  145-08  Policie 100 98 100 200 100
3  Šnajdr Michal  KLoM Třešť  348-36  Aneta 100 100 96 200 100
4  Svoboda Jakub  KLoM Ledenice  145-71  Kajman 100 94 100 200 100
5  Derek Pinc  KLoM Ledenice  145-73  WSP 3 96 98 100 198 99
6  Kubín Jáchym  KLoM Ledenice  145-80  Policie 100 94 98 198 99
7  Fyrbach Marek  KLoM Ledenice  145-73  Policie 98 100 90 198 99
8  Nechvátal Lukáš  KLoM Třešť  348-34  Plasťák 98 96 94 194 97
 Tůma Ondřej  KLoM Maják Borovany  511-45  Xenie 94 94 100 194 97
10  Kadlecová Nikola  KLoM Třešť  348-41  Leader 94 94 89 188 94
11  Mirčev Joshua  KLoM Třešť  348-48  Leader 83 98 90 188 94
12  Pokorný David  KLoM Ledenice  145-75  Edita 92 88 94 186 93
13  Jílek Jaroslav  M-TES Č. Budějovice    HMS Ark Royal 76 89 94 183 91,5
14  Müller Kryštof  M-TES Č. Budějovice    U.S.S.Franklin 81 88 88 176 88
15  Mráz Tomáš  KLoM Ledenice  145-07  Policie 77 84 90 174 87
16  Kadlec Petr  KLoM Ledenice  145-79  Policie 59 83 84 167 83,5


 
Kategorie F4A junioři

Pořadí Příjmení, jméno Klub Licence Jméno modelu Jízdy Celkem Průměr
1 2 3
1  Fyrbach Karel  KLoM Ledenice  145-01  Kajman 100 100 100 200 100
2  Fyrbach Vít  KLoM Ledenice  145-72  Caribic 100 98 100 200 100
3  Sedmík Matěj  KLoM Ledenice  145-02  Leader 94 94 98 192 96

 

Copyright © 2019 m-tes.cz Vytvořeno firmou Uniskap s.r.o.