Get Adobe Flash player

Kontaktní informace M-tes:

Adresa: U Výstaviště 1429
České Budějovice
370 05 ČR
Email: info@m-tes.cz
Tel.: 385 310 201
385 310 202
č. účtu: 51-8930280287/0100

Proč u nás?

Přinášíme jistotu kvality a vysoké odborné úrovně.

Zkušený tým vedoucích s bohatou praxí.

Celoroční široký výběr aktivit pro děti a mládež.

Příjemné ceny.

Ochrana osobních údajů

Výsledková listina

 

Krajská soutěž lodních modelářů - žáků (Lo-68)

Ledenice - rybník Lazna, 6. září 2015

 

Pořadatel:   Klub lodních modelářů Ledenice, M-TES Č. Budějovice     
Ředitel soutěže:   Jiří Hinterhölz      
Tech. zabezpečení:   členové KLoM Ledenice      
           
Hlavní rozhodčí:   Jaroslav Šesták      CZ-26/B      
Startoviště 1   EX-500  Startoviště 2   F4, Eco
Ved. startoviště:   Ing. Cyril Macho  Ved.startoviště:   Jaroslav Šesták        CZ-26/B
Rozhodčí:   Jitka Machová     Jiří Hinterhölz            24/NS
          Igor Vondrášek         28/NS
          Lukáš Pavel              29/NS
Počasí:   oblačno, silný vítr, teplota do 15 ˚C      

Kategorie EX 500

Pořadí Příjmení, jméno Klub Jízdy Celkem Průměr Rozjižďky
1 2 3 4
1  Šnajdr Michal  DDM Třešť 100 90 80 100 290 96,7 R
2  Dubravcová Eliška  KLoM Ktiš 70 90 100 100 290 96,7 R
3  Šíma Petr  KLoM Ledenice 90 60 90 100 280 93,3 R
4  Ferjančičová Aneta  KLoM Maják Borovany 40 80 100 100 280 93,3 R
5  Havelková Kateřina  KLoM Maják Borovany 90 90 90 50 270 90,0  
6  Juhasz Dominik  KLoM Ledenice 100 100 60 60 260 86,7 R
7  Dubravcová Aneta  KLoM Ktiš 100 70 80 80 260 86,7 R
8  Fyrbach Marek  KLoM Ledenice 40 50 100 100 250 83,3 R
9  Pirnos Vít  M-TES Č. Budějovice 100 60 40 90 250 83,3 R
10  Sedmík Matěj  KLoM Ledenice 30 100 60 90 250 83,3 R
11  Jakeš Tomáš  KLoM Bakov n. Jizerou 70 100 50 80 250 83,3  
12  Míka Tadeáš  KLoM Ledenice 80 70 90 50 240 80,0  
13  Klečka Jan  KLoM Ledenice 60 80 90 30 230 76,7  
   Kraus Jan  KLoM Ktiš 40 50 90 90 230 76,7  
   Kraus František  KLoM Ktiš 100 60 70 60 230 76,7  
   Svoboda Jan  KLoM Ledenice 30 60 70 100 230 76,7  
17  Blažek Lukáš  M-TES Č. Budějovice 50 50 80 90 220 76,7  
   Ryba Lukáš  M-TES Č. Budějovice 70 50 100 40 220 73,3  
   Boček Lubomír  DDM Třešť 50 100 70 50 220 73,3  
20  Frček Roman  KLoM Ktiš 90 40 70 50 210 70,0  
21  Nosek Ondřej  M-TES Č. Budějovice 50 80 40 70 200 66,7  
22  Hurtová Lucie  KLoM Ledenice 50 100 50 50 200 66,7  
23  Jakeš Stanislav  KLoM Bakov n. Jizerou 50 60 50 50 160 53,3  
24  Šnajdr Vítek  DDM Třešť 30 40 40 50 130 46,3  
25  Fyrbach Karel  KLoM Ledenice 20 0 40 30 90 30,0  
26  Fyrbach Vít  KLoM Ledenice 30 20 20 20 70 23,3  


 
Kategorie F4A

Pořadí Příjmení, jméno Klub Licence Jméno modelu Jízdy Celkem Průměr
1 2 3
1  Fyrbach Karel  KLoM Ledenice  145-01  Kajman 100 100 98 200 100
2  Juhasz Dominik  KLoM Ledenice  145-68  Krasomilka 94 100 100 200 100
3  Boček Lubomír ml.  DDM Třešť  348-21  Aneta 100 100 84 200 100
4  Míka Tadeáš  KLoM Ledenice  145-02  Jagdtiger 88 100 94 194 97
   Šíma Petr  KLoM Ledenice  145-51  Policie 88 100 94 194 97
6  Sedmík Matěj  KLoM Ledenice  145-61  Policie 84 94 100 194 97
7  Valla Tomáš  M-TES Č. Budějovice    Hunter 100 94 82 194 97
8  Sladký Martin  M-TES Č. Budějovice    Dragon 84 92 100 192 96
9  Fyrbach Marek  KLoM Ledenice  145-73  MTB 67 91 95 88 186 93
10  Ferjančičová Aneta  KLoM Maják Borovany  511-31  Eliška 86 100 84 186 93
11  Fyrbach Vít  KLoM Ledenice  145-72  Caribic 89 89 95 184 92
12  Klečka Jan  KLoM Ledenice  145-10  Monster 94 85 88 182 91
13  Blažek Lukáš  M-TES Č. Budějovice  517-21  B-5 74 84 92 176 88
14  Divoký Vojtěch  M-TES Č. Budějovice     75 95 78 173 86,5
15  Rojek Michal  DDM Třešť  348-22  Zar 69 84 89 173 86,5

 

Kategorie Mini Eco Standart

Pořadí Příjmení, jméno Klub Licence 1. jízda 2. jízda Výsledek
kola čas kola čas Součet Průměr Čas
1  Boček Lubomír ml.  DDM Třešť  348-21 26 4,61 28 11,6 54 27 16,21
2  Blažek Lukáš  M-TES Č. Budějovice  517-21 26 6,86 25 0 51 25,5 6,86
3  Kraus Jan  KLoM Ktiš   23 0 21 0,57 44 22 0,57
4  Frček Roman  KLoM Ktiš   24 12,48 20 0 44 22 12,48
5  Nechvátal Milan  DDM Třešť  348-32 20 3,7 20 3,99 40 20 7,69
6  Dubravcová Eliška  KLoM Ktiš   9 13,32 25 12,27 34 17 25,29
7  Rojek Michal  DDM Třešť   0 0 16 0 16 8 0

 

 

Submit to FacebookSubmit to Google Bookmarks

Copyright M-tes© 2013