Get Adobe Flash player

Kontaktní informace M-tes:

Adresa: U Výstaviště 1429
České Budějovice
370 05 ČR
Email: info@m-tes.cz
Tel.: 385 310 201
385 310 202
č. účtu: 51-8930280287/0100

Proč u nás?

Přinášíme jistotu kvality a vysoké odborné úrovně.

Zkušený tým vedoucích s bohatou praxí.

Celoroční široký výběr aktivit pro děti a mládež.

Příjemné ceny.

Ochrana osobních údajů

Výsledková listina

 

Krajská soutěž lodních modelářů - žáků (Lo-43)

Ledenice - rybník Lazna, 11. června 2016

 

Pořadatel:   Klub lodních modelářů Ledenice, M-TES z. s. Č. Budějovice     
Ředitel soutěže:   Ing. Cyril Macho      
Tech. zabezpečení:   členové KLoM Ledenice      
           
Hlavní rozhodčí:   Ing. Zdeněk Hanzlík  CZ-16/C-J    
Startoviště 1   EX-500  Startoviště 2   F4, Eco
Ved. startoviště:   Jiří Hiinterhölz        24/ns  Ved.startoviště:   Ing. Zdeněk Hanzlík     CZ-16/C-J
Rozhodčí:   Ing. Cyril Macho      Vladislav Šesták       CZ/27/B
    Jitka Machová     Igor Vondrášek         28/NS
          Jiří Hiinterhölz        24/ns
          Lukáš Pavel              29/NS
Počasí:   oblačno, teplota do 25 ˚C      

Kategorie EX 500

Pořadí Příjmení, jméno Klub Jízdy Celkem Průměr Rozjižďky
1 2 3 4
1  Ferjančičová Aneta  KLoM Maják Borovany 80 100 100 100 300 100,0 R
2  Dubravcová Eliška  KLoM Ktiš 90 100 100 100 300 100,0 R
3  Pirnos Víl  M-tes Č. Budějovice 90 100 100 100 300 100,0 R
4  Fyrbach Marek  KLoM Ledenice 100 100 100 100 300 100,0 R
5  Frček Roman  KLoM Ktiš 90 100 100 100 300 100,0 R
6  Bodžár Ondřej  KLoM Ledenice 60 100 100 100 300 100,0 R
7  Mráz Tomáš  KLoM Ledenice 100 90 100 100 300 100,0 R
8  Valla Tomáš  M-TES Č. Budějovice 100 90 100 90 290 96,67 R
9  Nosek Ondřej  M-TES Č. Budějovice 100 80 100 90 290 96,67 R
10  Kadlec Richard  KLoM Ledenice 100 90 90 100 290 96,67 R
11  Juhasz Dominik  KLoM Ledenice 90 90 90 100 280 93,33  
   Sedmík Matěj  KLoM Ledenice 80 100 100 80 280 93,33  
   Kraus Jan  KLoM Ktiš 100 90 90 70 280 93,33  
14  Fyrbach Karel  KLoM Ledenice 90 80 70 100 270 90,0  
   Kraus František  KLoM Ktiš 90 100 80 60 270 90,0  
   Svoboda Jakub  KLoM Ledenice 100 100 70 70 270 90,0  
17  Čech Petr  KLoM Ledenice 100 60 60 100 260 86,67  
   Fyrbach Vít  KLoM Ledenice 80 80 100 80 260 86,67  
19  Míka Tadeáš  KLoM Ledenice 60 80 70 100 250 83,33  
   Hurtová Lucie  KLoM Ledenice 100 90 50 60 250 83,33  
21  Janoušek Petr  M-TES Č. Budějovice 70 20 90 70 230 76,67  
22  Klečka Jan  KLoM Ledenice 30 40 80 80 200 66,7  


 
Kategorie F4A

Pořadí Příjmení, jméno Klub Licence Jméno modelu Jízdy Celkem Průměr
1 2 3
1  Čech Petr  KLoM Ledenice  145-05  Jolla 100 98 100 200 100
2  Fyrbach Vít  KLoM Ledenice  145-72  Caribic 95 100 100 200 100
3  Sedmík Matěj  KLoM Ledenice  145-02  Leader 100 94 100 200 100
4  Fyrbach Karel  KLoM Ledenice  145-01  Kajman 90 100 100 200 100
5  Bodžár Ondřej  KLoM Ledenice  145-67  Kajman 94 100 98 198 99    R
6  Juhasz Dominik  KLoM Ledenice  145-68  Krasomilka 100 94 98 198 99    R
7  Svoboda Jakub  KLoM Ledenice  145-71  Sally 82 96 100 196 98
8  Valla Tomáš  M-TES Č. Budějovice    M01 100 88 94 194 97
9  Ferjančičová Aneta  KLoM Maják Borovany  511-31  Eliška 98 94 89 192 96
   Klečka Jan  KLoM Ledenice  145-10  Monster 94 98 89 192 96
11  Fyrbach Marek  KLoM Ledenice  145-73  MTB 67 94 95 88 189 94,5
12  Míka Tadeáš  KLoM Ledenice  145-02  S70A 89 88 94 183 91,5
13  Hurtová Lucie  KLoM Ledenice  145-11  Policie 89 81 78 170 85
14  Pirnos Vít  M-TES Č. Budějovice  517-21  M01 57 73 94 167 83,5

 

Kategorie Mini Eco Standart

Pořadí Příjmení, jméno Klub Licence 1. jízda 2. jízda 3. jízda Výsledek
kola čas kola čas kola čas Součet Čas
1  Frček Roman  KLoM Ktiš   22 0 29 3,53 27 10,80 56 14,33
2  Juhasz Dominik  KLoM Ledenice  145-68 25 9,38 29 7,40 16 0 54 16,78
3  Dubravcová Eliška  KLoM Ktiš   0 0 29 10,07 24 0 53 10,07

 

 

Submit to FacebookSubmit to Google Bookmarks

Copyright M-tes© 2013