Get Adobe Flash player

Kontaktní informace M-tes:

Adresa: U Výstaviště 1429
České Budějovice
370 05 ČR
Email: info@m-tes.cz
Tel.: 385 310 201
385 310 202
č. účtu: 51-8930280287/0100

Proč u nás?

Přinášíme jistotu kvality a vysoké odborné úrovně.

Zkušený tým vedoucích s bohatou praxí.

Celoroční široký výběr aktivit pro děti a mládež.

Příjemné ceny.

Ochrana osobních údajů

Výsledková listina

 

49. ročník soutěž lodních modelářů - Ledenická "50" (Lo-145/2)

Ledenice - rybník Lazna, 15. září 2018

 

Pořadatel:   Klub lodních modelářů Ledenice, M-TES z. s. Č. Budějovice     
Ředitel soutěže:   Jiří Hinterhölz 24/NS        
Tech. zabezpečení:   členové KLoM Ledenice          
    Josef Bodžár 27/NS        
Hlavní rozhodčí:   Ing. Zdeněk Hanzlík      CZ-16/C-J        
Startoviště 1   EX-500    Startoviště 2   F4, Eco  
Ved. startoviště:   Ing. Cyril Macho    Ved.startoviště:   Ing. Zdeněk Hanzlík     CZ-16/C-J
Rozhodčí:   Jitka Machová       Igor Vondrášek 28/NS
            Lukáš Pavel 29/NS
            Mgr. Vladislav Šesták  
            Jaroslav Šesták  
           
Počasí:   zataženo, mírný vítr, teplota do 20 ˚C , občas déšť  

Vítězem soutěže o piráta roku se stal

Karel Fyrbach - KLoM Ledenice

 

Kategorie EX 500 žáci

Pořadí Příjmení, jméno Klub Jízdy Celkem Průměr Rozjižďky
1 2 3 4
1  Svoboda Jakub  KLoM Ledenice   90 100 100 100 300 100  
2  Fyrbach Marek  KLoM Ledenice 100   80   90 100 290 96,7 R
3  Kraus František  KLoM Ktiš   90   80 100 100 290 96,7 R
4  Sedmík Matěj  KLoM Ledenice 100   90 100   90 290 96,7 R
5  Kubín Jáchym  KLoM Ledenice 100 100   80   90 290 96,7 R
6  Müller Kryštof  M-tes Č. Budějovice   80   90 100 100 290 96,7 R
7  Šíma Petr  KLoM Ledenice   90   80 100   90 280 93,3  
8  Fyrbach Vít  KLoM Ledenice   90 100   80   60 270 90,0 R
9  Kraus Jan  KLoM Ktiš   90   50   90   90 270 90,0 R
10  Nosek Ondřej  M-tes Č. Budějovice 100   70   90   80 270 90,0 R
11  Nosek Tomáš  M-tes Č. Budějovice   90   90   80   90 270 90.0  R
12  Míka Tadeáš  KLoM Ledenice   40   80   80   90 250 83,3  
 Mráz Tomáš  KLoM Ledenice   30   50 100 100 250 83,3  
13  Jílek Jaroslav  M-tes Č. Budějovice   90   90   40   50 230 76,7  

 

Kategorie EX 500 junioři + senioři

Pořadí Příjmení, jméno Klub Jízdy Celkem Průměr Rozjižďky
1 2 3 4
1  Kuklová Natálie  KLoM Ledenice   80 100 100 100 300 100,0
 
2  Hinterhölz Jiří  KLoM Ledenice   80 100   90   90 280 93,3 R
3  Jakešová Martina  Doksy 100   90   80   90 280 93,3 R
4  Juhasz Dominik  KLoM Ledenice   80 100   80 100 280 93,3 R
5  Nosková Jitka  M-tes Č. Budějovice   90   90   60 100 280 93,3 R
6  Blažek Vlastimil  M-tes Č. Budějovice   90   90 100   50 280 93,3 R
7  Fyrbachová Radka  KLoM Ledenice 100   80 100   80 280 93,3 R
8  Macho Cyril  M-tes Č. Budějovice   80   80   90   90 260 86,7  
9  Bodžár Ondřej  KLoM Ledenice   50   80   80   90 250 83,3  
 Jakeš Stanislav  KLoM Bakov n. Jizerou   80   70 100   20 250 83,3  
11  Fyrbach Karel  KLoM Ledenice   50   70   50   50 170 56,7  


 
Kategorie F4A žáci + junioři

Pořadí Příjmení, jméno Klub Licence Jméno modelu Jízdy Celkem Průměr
1 2 3
1  Míka Tadeáš  KLoM Ledenice  145-09  S70A 100 100 100 200 100
2  Šíma Petr  KLoM Ledenice  145-51  Kajman   98 100 100 200 100    R
3  Fyrbach Karel  KLoM Ledenice  145-01  Kajman 100   98 100 200 100    R
4  Fyrbach Marek  KLoM Ledenice  145-73  Policie 100 100   98 200 100    R
5  Svoboda Jakub  KLoM Ledenice  145-71  Kajman 100 100   95 200 100
6  Sedmík Matěj  KLoM Ledenice  145-02  Leader   94 100 100 200 100
7  Fyrbach Vít  KLoM Ledenice  145-72  Kapr 1   94   94 100 194 97,0
 Juhasz Dominik  KLoM Ledenice  145-68  Krasomila   94 100   94 194 97,0
9  Lhotka Jiří  KLoM Ledenice    Žralok   66   74   71 145 72,5

 

Kategorie F4A senioři

Pořadí Příjmení, jméno Klub Licence Jméno modelu Jízdy Celkem Průměr
1 2 3
1  Ferjančič Michal  KLoM Maják Borovany  511-10  Edita 100 100 100 200 100    R
2  Jakeš Stanislav  KLoM Bakov n. Jizerou  316-16  Xenie II 100 100 100 200 100    R
3  Zbořil Tomáš  KLoM Ledenice    Leader 100 100   94 200 100    R
4  Hlach Tomáš  KLM Horní Planá  145-04  Leader   94 100 100 200 100    R
5  Šebek Václav  KLoM Vltava Č.Budějovice  517-07  Leader   94 100 100 200 100    R
6  Sedmík Petr  KLoM Ledenice  145-78  Atlantic 100   94 100 200 100    R
7  Bodžár Josef  KLoM Ledenice  145-69  Šumava   93   94 100 194 97,0
8  Blažek Vlastimil  M-tes Č. Budějovice    B-5   88   98   94 192 96,0
 Hinterhölz Jiří  KLoM Ledenice  145-09  Leader   83   94   98 170 96,0

 

Kategorie F4B + F2C

Pořadí Příjmení, jméno Klub Licence Jméno modelu Jízdy Celkem Průměr
1 2 3
1  Jakeš Stanislav (F4B)  KLoM Bakov n. Jizerou  316-16  Yorkshireman 1:48 100   98 100 200 100
2  Jakeš Stanislav (F4C)  KLoM Bakov n. Jizerou  316-16  Nastojčivyj 1:200   94 100 100 200 100
3  Hlach Tomáš  KLoM Ledenice  145-04  S 100, 1:35   94   98 100 198 99,0

 

Kategorie Mini Eco Standart

Pořadí Příjmení, jméno Klub Licence 1. jízda 2. jízda 2. jízda Výsledek
kola čas kola čas kola čas Součet Čas
1  Ferjančič Michal  KLoM Maják Borovany  511-10 28 0,3 30 2,0 29 0,9 59 2,9
2  Juhasz Dominik  KLoM Ledenice  145-68 28 0,1 29 4,0 30 11,0 59 15,0
3  Frček Roman  KLoM Ktiš  90-13 26 0,6 28 8,0 30 1,8 58 9,8
4  Kraus Jan  KLoM Ktiš  90-19 25 0,2 24 6,0 25 12,0 50 12,2

 

 

Submit to FacebookSubmit to Google Bookmarks

Copyright M-tes© 2013