Get Adobe Flash player

Kontaktní informace M-tes:

Adresa: U Výstaviště 1429
České Budějovice
370 05 ČR
Email: info@m-tes.cz
Tel.: 385 310 201
385 310 202
č. účtu: 51-8930280287/0100

Proč u nás?

Přinášíme jistotu kvality a vysoké odborné úrovně.

Zkušený tým vedoucích s bohatou praxí.

Celoroční široký výběr aktivit pro děti a mládež.

Příjemné ceny.

Ochrana osobních údajů

Výsledková listina

 

Krajská soutěž lodních modelářů - žáků a mládeže (Lo-145/1)

Ledenice - rybník Lazna, 2. června 2018

 

Pořadatel:   Klub lodních modelářů Ledenice, M-TES z. s. Č. Budějovice     
Ředitel soutěže:   Ing. Cyril Macho      
Tech. zabezpečení:   členové KLoM Ledenice      
           
Hlavní rozhodčí:   Lukáš Pavel         26/Ž      
Startoviště 1   EX-500  Startoviště 2   F4, Eco
Ved. startoviště:   Ing. Cyril Macho  Ved.startoviště:   Igor Vondrášek         25/Ž
Rozhodčí:   Jitka Machová  Rozhodčí:   Lukáš Pavel              26/Ž
    Jitka Nosková      
           
           
Počasí:   oblačno až zataženo, teplota do 25 ˚C , občas déšť    

Kategorie EX 500 žáci

Pořadí Příjmení, jméno Klub Jízdy Celkem Průměr Rozjižďky
1 2 3 4
1  Fyrbach Marek  KLoM Ledenice 100 100 100   300 100,0 R
2  Kubín Jáchym  KLoM Ledenice 90 100 100 100 300 100,0 R
3  Kraus Jan  KLoM Ktiš 100 40 100 100 300 100,0 R
4  Sedmík Matěj  KLoM Ledenice 80 100 100 100 300 100,0 R
5  Nosek Tomáš  M-TES Č. Budějovice 80 100 100 90 290 96,67 R
6  Kadlecová Nikola  KLoM Třešť 90 100 100 80 290 96,67 R
7  Bártík Daniel  KLoM Třešť 100 90 80 100 290 96,67 R
8  Nechvátal Lukáš  KLoM Třešť 90 90 100 90 280 93,33 R
9  Bartíková Veronika  KLoM Třešť 60 90 100 90 280 93,33 R
10  Vonderková Natali  KLoM Třešť 100 100 80 80 280 93,33 R
11  Nechvátal Tomáš  KLoM Třešť 90 90 70 100 280 93,33 R
12  Mráz Tomáš  KLoM Ledenice 70 90 100 90 280 93,33 R
13  Mirčev Joshua  KLoM Třešť 90 100 90 90 280 93,33 R
14  Nosek Ondřej  M-TES Č. Budějovice 80 60 90 100 270 90,0  
 Šnajdr Michal  KLoM Třešť 100 90 80 80 270 90,0  
16  Jílek Jaroslav  M-TES Č. Budějovice 70 90 70 100 260 86,67  
 Kocourek Michal  KLoM Ktiš 90 90 70 80 260 86,67  
18  Dostál Michal  KLoM Náchod 60 100 30 90 250 83,33  
 Kadlec Petr  KLoM Ledenice 90 100 60 50 250 83,33  
 Kraus František  KLoM Ktiš 40 60 100 90 250 83,33  
 Jokl Václav  KLoM Třešť 70 80 80 90 250 83,33  
 Štěrba Daniel  DDM J. Hradec 70 90 60 90 250 83,33  
23  Frček Roman  KLoM Ktiš 90 50 60 90 240 80,0  
 Fyrbach Vít  KLoM Ledenice 60 80 60 100 240 80,0  
 Müller Kryštof  M-TES Č. Budějovice 100 70 70 60 240 80,0  
26  Kadlec Richard  KLoM Ledenice 80 60 70 70 220 73,33  
27  Adamec Patrik  DDM J. Hradec 30 40 80 40 160 53,33  
28  Feigl Štěpán  DDM J. Hradec 30 50 50 50 150 50,0  
 Svoboda Jakub  KLoM Ledenice 30 40 50 60 150 50,0  
30  Kropík Tomáš  DDM J. Hradec 40 50 40 50 140 46,67  
31  Hrubý Oliver  DDM J. Hradec 20 20 20 40 80 26,67  
32  Kopenec Šimon  DDM J. Hradec 10 20 10 20 50 16,67  

 

Kategorie EX 500 junioři

Pořadí Příjmení, jméno Klub Jízdy Celkem Průměr Rozjižďky
1 2 3 4
1  Fyrbach Karel  KLoM Ledenice 100 100 100   300 100,0  
2  Juhasz Dominik  KLoM Ledenice 70 90 80 90 260 86,67  
3  Šíma Petr  KLoM Ledenice 50 90 100   240 80,0  

 
 
Kategorie F4A žáci

Pořadí Příjmení, jméno Klub Licence Jméno modelu Jízdy Celkem Průměr
1 2 3
1  Svoboda Jakub  KLoM Ledenice  145-71  Kajman 100 100 100 200 100
2  Sedmík Matěj  KLoM Ledenice  145-02  Leader 100 94 100 200 100
3  Šnajdr Michal  KLoM Třešť  348-36  Aneta 100 98 98 198 99
4  Fyrbach Marek  KLoM Ledenice  145-73  Policie 98 98 98 196 98
5  Bártík Daniel  KLoM Třešť  348-42  Leader 94 94 88 188 94
6  Kadlec Richard  KLoM Ledenice  145-08  Policie 96 92 42 188 94
7  Fyrbach Vít  KLoM Ledenice  145-72  Kapr 1 92 92 92 184 92
8  Kadlecová Nikola  KLoM Třešť  348-41  Leader 82 94 88 182 91
9  Nechvátal Lukáš  KLoM Třešť  348-34  Plasťák 85 88 92 180 90


 
Kategorie F4A junioři

Pořadí Příjmení, jméno Klub Licence Jméno modelu Jízdy Celkem Průměr
1 2 3
1  Šíma Petr  KLoM Ledenice  145-51  Kajman 100 100 98 200 100
2  Juhasz Dominik  KLoM Ledenice  145-68  Krasomila 94 100 100 200 100
3  Fyrbach Karel  KLoM Ledenice  145-01  Kajman 94 100 94 194 97

 

Kategorie Mini Eco Standart

Pořadí Příjmení, jméno Klub Licence 1. jízda 2. jízda 3. jízda Výsledek
kola čas kola čas kola čas Součet Čas
1  Juhasz Dominik  KLoM Ledenice  145-68 26 0 29 0 25 0 55 0
2  Frček Roman  KLoM Ktiš  090-13 26 0 27 0 25 0 52 0
3  Kraus Jan  KLoM Ktiš  090-19 0 0 25 0 0 0 25 0

 

 

Submit to FacebookSubmit to Google Bookmarks

Copyright M-tes© 2013