Get Adobe Flash player

Kontaktní informace M-tes:

Adresa: U Výstaviště 1429
České Budějovice
370 05 ČR
Email: info@m-tes.cz
Tel.: 385 310 201
385 310 202
č. účtu: 51-8930280287/0100

Proč u nás?

Přinášíme jistotu kvality a vysoké odborné úrovně.

Zkušený tým vedoucích s bohatou praxí.

Celoroční široký výběr aktivit pro děti a mládež.

Příjemné ceny.

Ochrana osobních údajů

Výsledková listina

 

Soutěž lodních modelářů - Ledenická "50" (Lo-45)

Ledenice - rybník Lazna, 17. září 2017

 

Pořadatel:   Klub lodních modelářů Ledenice, M-TES z. s. Č. Budějovice     
Ředitel soutěže:   Jiří Hinterhölz      
Tech. zabezpečení:   členové KLoM Ledenice      
    Josef Bodžár      
Hlavní rozhodčí:   Ing. Zdeněk Hanzlík      CZ-16/C-J      
Startoviště 1   EX-500  Startoviště 2   F4, Eco
Ved. startoviště:   Ing. Cyril Macho  Ved.startoviště:   Ing. Zdeněk Hanzlík   CZ-16/C-J
Rozhodčí:   Jitka Machová     Igor Vondrášek         25/Ž
          Lukáš Pavel              26/Ž
           
Počasí:   zataženo, mírný vítr, teplota do 15 ˚C      

Kategorie EX 500 žáci

Pořadí Příjmení, jméno Klub Jízdy Celkem Průměr Rozjižďky
1 2 3 4
1  Pokorný Tomáš  KLoM Ledenice 90 100 100 100 300 100 R
2  Fyrbach Marek  KLoM Ledenice 100 100 100   300 100 R
3  Pokorný David  KLoM Ledenice 100 100 80 90 290 96,7 R
4  Sedmík Matěj  KLoM Ledenice 100 90 100 90 290 96,7 R
5  Kraus Jan  KLoM Ktiš 100 100 90 80 290 96,7 R
6  Mráz Tomáš  KLoM Ledenice 80 90 100 100 290 96,7 R
7  Šíma Petr  KLoM Ledenice 90 100 100 90 290 96,7 R
8  Kocourek Michal  KLoM Ktiš 80 80 100 100 280 93,3 R
9  Míka Tadeáš  KLoM Ledenice 90 90 100 90 280 93,3 R
10  Hurtová Lucie  KLoM Ledenice 90 90 100 80 280 93,3 R
11  Klečka Jan  KLoM Ledenice 70 100 70 100 270 90.0  
 Kadlec Richard  KLoM Ledenice 50 90 100 80 270 90,0  
 Dubravcová Aneta  KLoM Ktiš 80 100 90 80 270 90,0  
 Fyrbach Vít  KLoM Ledenice 50 90 90 90 270 90,0  
 Frček Roman  KLoM Ktiš 30 100 90 80 270 90,0  
 16  Svoboda Jakub  KLoM Ledenice 90 70 70 70 230 76,7  

 

Kategorie EX 500 junioři + senioři

Pořadí Příjmení, jméno Klub Jízdy Celkem Průměr Rozjižďky
1 2 3 4
1  Blažek Vlastimil  M-TES Č. Budějovice 100 80 100 100 300 100,0
R
2  Čech Petr  KLoM Ledenice 100 100 100   300 100,0 R
3  Juhasz Dominik  KLoM Ledenice 80 90 90 80 260 86,7  
4  Bodžár Ondřej  KLoM Ledenice 90 90 60 70 250 83,3  
5  Dubravcová Eliška  KLoM Ktiš 40 70 80 50 200 66,7  
6  Fyrbach Karel  KLoM Ledenice 50 50 50 50 150 50,0  
7  Mráz Libor  KLM Horní Planá 20 30 20 30 80 26,7  


 
Kategorie F4A žáci + junioři

Pořadí Příjmení, jméno Klub Licence Jméno modelu Jízdy Celkem Průměr
1 2 3
1  Fyrbach Karel  KLoM Ledenice  145-01  Kajman 100 100 100 200 100
2  Šíma Petr  KLoM Ledenice  145-51  Policie 98 100 100 200 100
3  Fyrbach Vít  KLoM Ledenice  145-72  Caribic 94 100 100 200 100    R
4  Juhasz Dominik  KLoM Ledenice  145-68  Žralok 94 100 100 200 100    R
5  Bodžár Ondřej  KLoM Ledenice  145-67  Šumava 98 98 100 198 99
6  Míka Tadeáš  KLoM Ledenice  145-09  S70A 100 98 95 198 99
7  Sedmík Matěj  KLoM Ledenice  145-02  Leader 100 94 98 198 98
8  Klečka Jan  KLoM Ledenice  145-10  Monster 94 100 95 195 97,5
9  Svoboda Jakub  KLoM Ledenice  145-71  Kajman 94 95 95 190 95
10  Fyrbach Marek  KLoM Ledenice  145-73  MTB 67 98 95 95 193 96,5
11  Hurtová Lucice  KLoM Ledenice  145-11  Pilot 81 70 87 168 84

 

Kategorie F4A senioři

Pořadí Příjmení, jméno Klub Licence Jméno modelu Jízdy Celkem Průměr
1 2 3
1  Blažek Vlastimil  M-tes Č. Budějovice    B-5 93 100 100 200 100
2  Juhasz Jaroslav  KLoM Ledenice  145-70  Žralok 88 98 100 198 99
3  Mráz Luboš  KLM Horní Planá    Paula III 86 98 98 196 98
4  Šebek Václav  České Budějovice    Leader 94 95 100 195 97,5
5  Mráz Libor  KLM Horní Planá    Naxos 94 100 90 194 97
6  Čech Petr  KLoM Ledenice  145-05  Jolla 100 94 83 194 97
7  Douša Ladislav  MK Brandýs nad Labem  079-11  Springer 82 85 85 170 85

 

Kategorie F4B + F2C

Pořadí Příjmení, jméno Klub Licence Jméno modelu Jízdy Celkem Průměr
1 2 3
1  Jíša Stanislav  KLoM Plzeň    Perkasa 1:30 100 100 94 200 100
2  Bodžár Ondřej  KLoM Ledenice  145-67  Snowbery 88 98 100 198 99

 

Kategorie Mini Eco Standart

Pořadí Příjmení, jméno Klub Licence 1. jízda 2. jízda 2. jízda Výsledek
kola čas kola čas kola čas Součet Průměr Čas
1  Frček Roman  KLoM Ktiš  90-13 27 11 28 4 24 3 55 27,5 15
2  Dubravcová Eliška  KLoM Ktiš  90-17 27 13 28 11 24 8 55 27,5 24
3  Juhasz Dominik  KLoM Ledenice  145-68 19 10 25 2 22 5 47 23,5 7
4  Kraus Jan  KLoM Ktiš  90-19 20 8 23 18 18 11 43 21,5 26

 

 

Submit to FacebookSubmit to Google Bookmarks

Copyright M-tes© 2013