Get Adobe Flash player

Kontaktní informace M-tes:

Adresa: U Výstaviště 1429
České Budějovice
370 05 ČR
Email: info@m-tes.cz
Tel.: 385 310 201
385 310 202
č. účtu: 51-8930280287/0100

Proč u nás?

Přinášíme jistotu kvality a vysoké odborné úrovně.

Zkušený tým vedoucích s bohatou praxí.

Celoroční široký výběr aktivit pro děti a mládež.

Příjemné ceny.

Ochrana osobních údajů

Výsledková listina

 

Krajská soutěž lodních modelářů - žáků (Lo-28)

Ledenice - rybník Lazna, 3. června 2017

 

Pořadatel:   Klub lodních modelářů Ledenice, M-TES z. s. Č. Budějovice     
Ředitel soutěže:   Ing. Cyril Macho      
Tech. zabezpečení:   členové KLoM Ledenice      
           
Hlavní rozhodčí:   Ing. Zdeněk Hanzlík  CZ-16/C-J    
Startoviště 1   EX-500  Startoviště 2   F4, Eco
Ved. startoviště:   Jiří Hiinterhölz        24/ns  Ved.startoviště:   Ing. Zdeněk Hanzlík     CZ-16/C-J
Rozhodčí:   Ing. Cyril Macho      Igor Vondrášek         28/NS
    Jitka Machová     Lukáš Pavel              29/NS
           
           
Počasí:   jasno, teplota do 30 ˚C      

Kategorie EX 500 žáci

Pořadí Příjmení, jméno Klub Jízdy Celkem Průměr Rozjižďky
1 2 3 4
1  Fyrbach Marek  KLoM Ledenice 100 100 90 100 300 100,0 R
2  Hurtová Lucie  KLoM Ledenice 100 100 100   300 100,0 R
3  Nosek Ondřej  M-TES Č. Budějovice 100 100 80 100 300 100,0 R
4  Kopencová Anna  DDM J. Hradec 90 100 100 100 300 100,0 R
5  Frček Roman  KLoM Ktiš 100 100 100   300 100,0 R
6  Dubravcová Aneta  KLoM Ktiš 90 80 100 100 290 96,67 R
7  Mráz Tomáš  KLoM Ledenice 100 80 100 90 290 96,67 R
8  Šnajdr Michal  KLoM Třešť 70 100 90 100 290 96,67 R
9  Kocourek Michal  KLoM Ktiš 90 60 100 90 280 93,33  
 Pokorný David  KLoM Ledenice 90 90 100 90 280 93,33  
 Bartíková Veronika  KLoM Třešť 90 80 90 100 280 93,33  
12  Kraus Jan  KLoM Ktiš 100 100 50 70 270 90,0  
 Fyrbach Vít  KLoM Ledenice 90 90 90 80 270 90,0  
 Pokorný Tomáš  KLoM Ledenice 90 90 90 80 270 90,0  
 Míka Tadeáš  KLoM Ledenice 90 90 70 90 270 90,0  
 16   Kadlec Richard  KLoM Ledenice 60 100 60 100 260 86,67  
 Sedmík Matěj  KLoM Ledenice 80 90 70 90 260 86,67  
 Bártík Daniel  KLoM Třešť 100 80 60 80 260 86,67  
 19  Mirčev Joshua  KLoM Třešť 90 80 80 80 250 83,33  
17  Čech Petr  KLoM Ledenice 100 60 60 100 260 86,67  
   Fyrbach Vít  KLoM Ledenice 80 80 100 80 260 86,67  
19  Svoboda Jakub  KLoM Ledenice 60 80 70 100 250 83,33  
20  Kopenec Šimon  DDM J. Hradec 80 60 50 100 240 80,0  
 Svoboda Matyáš  DDM J. Hradec 100 60 80 60 240 80,0  
22  Svoboda Jakub  KLoM Ledenice 60 90 80 50 230 76,67  
 Pirnos Vít  M-TES Č. Budějovice 70 70 90 70 230 76,67  
24  Štěrba Daniel  DDM J. Hradec 40 30 40 80 160 53,33  
25  Boček Matyáš  DDM J. Hradec 10 50 30 10 90 30,0  
26  Vozábal Matěj  DDM J. Hradec 10 10 0 0 20 6,67  

 

Kategorie EX 500 junioři

Pořadí Příjmení, jméno Klub Jízdy Celkem Průměr Rozjižďky
1 2 3 4
1  Dubravcová Eliška  KLoM Ktiš 100 100 70 100 300 100,0  
2  Fyrbach Karel  KLoM Ledenice 100 90 80 90 280 93,33  R
3  Valla Tomáš  M-tes Č. Budějovice 100 100 80 80 280 93,33  R
4  Juhasz Dominik  KLoM Ledenice 90 80 90 90 270 90,0  
5  Ryba Lukáš  M-tes Č. Budějovice 90 80 70 60 240 80,0  
6  Bodžár Ondřej  KLoM Ledenice 30 30 30 40 100 33,33  

 
 
Kategorie F4A žáci

Pořadí Příjmení, jméno Klub Licence Jméno modelu Jízdy Celkem Průměr
1 2 3
1  Fyrbach Marek  KLoM Ledenice  145-73  MTB 67 95 100 100 200 100
2  Sedmík Matěj  KLoM Ledenice  145-02  Leader 94 100 100 200 100
3  Zítko Jonáš  KLoM Admirál Jablonec n N.  131-66  PG117 100 100 89 200 100
4  Fyrbach Vít  KLoM Ledenice  145-72  Caribic 94 98 100 198 99
5  Svoboda Jakub  KLoM Ledenice  145-71  Kajman 92 100 98 198 99
6  Šnajdr Michal  KLoM Třešť  348-36  Aneta 88 100 94 194 97
 Míka Tadeáš  KLoM Ledenice  145-09  S70A 88 100 94 194 97
8  Bártík Daniel  KLoM Třešť  348-42  Leader 83 98 88 186 93
9  Pirnos Vít  M-TES Č. Budějovice    M01 94 83 89 183 91,5
10  Kadlec Richard  KLoM Ledenice  145-08  Policie 89 83 92 181 90,5
11  Hurtová Lucie  KLoM Ledenice  145-11  Policie 89 76 80 169 84,5


 
Kategorie F4A junioři

Pořadí Příjmení, jméno Klub Licence Jméno modelu Jízdy Celkem Průměr
1 2 3
1  Fyrbach Karel  KLoM Ledenice  145-01  Kajman 100 100 100 200 100
2  Juhasz Dominik  KLoM Ledenice  145-68  Krasomila 94 100 100 200 100   R
3  Bodžár Ondřej  KLoM Ledenice  145-67  Šumava 100 94 100 200 100   R
4  Valla Tomáš  M-TES Č. Budějovice    M01 94 100 100 200 100   R
5  Ryba Lukáš  M-TES Č. Budějovice    M01 69 66 77 146 73

 

Kategorie Mini Eco Standart

Pořadí Příjmení, jméno Klub Licence 1. jízda 2. jízda 3. jízda Výsledek
kola čas kola čas kola čas Součet Čas
1  Frček Roman  KLoM Ktiš  090-13 24 4 30 4 28 16 58 20
2  Juhasz Dominik  KLoM Ledenice  145-68 24 1 29 1 27 2 56 3
3  Zítko Jonáš  KLoM Admirál Jablonec n N.  131-66 27 7 27 8 29 10 56 17
4  Dubravcová Eliška  KLoM Ktiš  090-17 23 4 30 13 24 3 54 16
5  Kraus Jan  KLoM Ktiš  090-19 4 0 23 9 23 14 46 23
6  Zítková Teodora  KLoM Admirál Jablonec n N.  131-67 2 0 0 0 0 0 2 0

 

 

Submit to FacebookSubmit to Google Bookmarks

Copyright M-tes© 2013