Get Adobe Flash player

Kontaktní informace M-tes:

Adresa: U Výstaviště 1429
České Budějovice
370 05 ČR
Email: info@m-tes.cz
Tel.: 385 310 201
385 310 202
č. účtu: 51-8930280287/0100

Proč u nás?

Přinášíme jistotu kvality a vysoké odborné úrovně.

Zkušený tým vedoucích s bohatou praxí.

Celoroční široký výběr aktivit pro děti a mládež.

Příjemné ceny.

Ochrana osobních údajů

Výsledková listina

 

Krajská soutěž v programování

České Budějovice, 20. dubna 2018

Vyšší programovací jazyky žáci

 Pořadí  Příjmení  Jméno  Bydliště  Škola  Body
1  Hronek  Matyáš  České Budějovice  ZŠ L. Kuby, České Budějovice   18,5
2  Hlavatý  Janek  České Budějovice  Gymnázium J. V. Jirsíka Č. Budějovice   10,5
3  Kalousek  Ondřej  České Budějovice  Gymnázium J. V. Jirsíka Č. Budějovice     8,5
4  Bartůněk  Karel  Kostelec nad Vlt.  Gymnázium Milevsko     7,5

 

Vyšší programovací jazyky mládež

 Pořadí  Příjmení  Jméno  Bydliště  Škola  Body
1  Hanžlík  Aleš  Český Krumlov  Biskupské gymnázium CZŠ Č. B.   27,0
2  Hronek  Pavel  České Budějovice  Gymnázium J. V. Jirsíka Č. Budějovice   24,5
3  Košata  Jan  Benešov u Prahy  VOŠ, SŠ a COP Sezimovo Ústí   24,0
4  Bronec  Jan  České Budějovice  SOŠ elektro, COP Hluboká n. Vlt.   23,3
5  Vondrášek  Matouš  Drahotěšice  Gymnázium Jírovcova, Č. Budějovice   23,0
6  Haláček  Rostislav  Přídolí  Biskupské gymnázium CZŠ Č. B.   17,5
7  Hypša  Lukáš  České Budějovice  Biskupské gymnázium CZŠ Č. B.   13,0
8  Pivoňka  Petr  Český Krumlov  SOŠ strojní a elektrotechnická Velešín   11,5
9  Vacek  Lukáš  Pořín  SPŠ Tábor     1,5
10  Vrňata  Michael  Chlebov  VOŠ, SŠ a COP Sezimovo Ústí     1,5

 

Programování mikrořadičů

 Pořadí  Příjmení  Jméno  Bydliště  Škola Body
1  Lukeš  Ondřej  Strakonice  ZŠ Dukelská, Strakonice   68,0
2  Hrbek  Tomáš  Volary  SOŠ elektro, COP Hluboká n. Vlt.   41,0
3  Zemek  Stanislav  Prachatice  SPŠ a VOŠ Písek   28,0
4  Urban  Tomáš  Písek  SPŠ a VOŠ Písek   20,5
5  Švarc  Jakub  Nové Homole  SOŠ strojní a elektrotechnická Velešín   19,0
6  Chládek  Radek  Staré Hodějovice  Biskupské gymnázium CZŠ Č. B.   16,0
7  Mazura  Aleš  Frymburk  SOŠ strojní a elektrotechnická Velešín   16,0
8  Bilandžija  Marko  Český Krumlov  SOŠ strojní a elektrotechnická Velešín   15,0

 

Programování webu

Pořadí Příjmení Jméno Bydliště Škola Body
1  Valeš  Jan  Strakonice  SPŠ a VOŠ Písek   51,0
2  Piorecký  Kryštof  Novosedly  SPŠ a VOŠ Písek   38,5
3  Pučil  Petr  Český Krumlov  Gymnázium Český Krumlov   35,0
4  Vaněček  Pavel  Stožice  SOŠ elektro, COP Hluboká n. Vlt.   19,0
5  Kiml  David  Ratibořice  SŠ spojů a informatiky Tábor   12,5
6  Bárta  David  Lhenice  VOŠ, SŠ a COP Sezimovo Ústí   11,5
7  Kabíček  Jan  Sedlec-Prčice  SŠ spojů a informatiky Tábor    5,5

 

Nástroje MS Office

Pořadí Příjmení Jméno Bydliště Škola Body
1  Bouda  Michal  Třeboň  Gymnázium Třeboň  100,5
2  Čížek  Šimon  Třeboň  Gymnázium Třeboň   99,0
3  Veselá  Vanda  Lišov  Gymnázium Třeboň   98,5
4  Máchová  Andrea  Třeboň  Gymnázium Třeboň   97,0
5  Milisterfer  Filip  Loučovice  SOŠ strojní a elektrotechnická Velešín   88,0
6  Vondrková  Julie  Chlum u Třeboně  Biskupské gymnázium CZŠ Č. B.   86,25
7  Postl  Jakub  Velešín  SOŠ strojní a elektrotechnická Velešín   86,0
8  Jáchym  Jiří  Mutěnice  ZŠ Dukelská Strakonice   76,0
9  Dvorský  Jakub  Vydří  Gymnázium Třeboň   75,25

 

 

Submit to FacebookSubmit to Google Bookmarks

Copyright M-tes© 2013