Get Adobe Flash player

Kontaktní informace M-tes:

Adresa: U Výstaviště 1429
České Budějovice
370 05 ČR
Email: info@m-tes.cz
Tel.: 385 310 201
385 310 202
č. účtu: 51-8930280287/0100

Proč u nás?

Přinášíme jistotu kvality a vysoké odborné úrovně.

Zkušený tým vedoucích s bohatou praxí.

Celoroční široký výběr aktivit pro děti a mládež.

Příjemné ceny.

Výsledková listina

 

Krajská soutěž v programování

České Budějovice, 15. dubna 2016

Vyšší programovací jazyky žáci

 Pořadí  Příjmení  Jméno  Bydliště  Škola  Body
1  Hronek  Pavel  České Budějovice  Gymnázium J. V. Jirsíka Č. Budějovice   38,5
2  Hronek  Matyáš  České Budějovice  ZŠ L. Kuby, České Budějovice   36,0
3  Haláček  Rostislav  Přídolí  Biskupské gymnázium CZŠ Č. B.     7,5
4  Pivoňka  Petr  Český Krumlov  ZŠ Za nádražím, Č. Krumlov     7,0
5  Koška  Jan  České Budějovice  ZŠ L. Kuby, České Budějovice     5,0
6  Staes  Adam  České Budějovice  ZŠ L. Kuby, České Budějovice     8,0
7  Hypša  Lukáš  České Budějovice  Biskupské gymnázium CZŠ Č. B.     1,5

 

Vyšší programovací jazyky mládež

 Pořadí  Příjmení  Jméno  Bydliště  Škola  Body
1  Košata  Jan  Václavice  VOŠ, SŠ a COP Sezimovo Ústí   10,5
2  Gubáš  Daniel  Tábor  SPŠ Tábor   10,0
3  Beran  Martin  Nová Cerekev  SŠ spojů a informatiky Tábor     6,0
4  Martínek  David  Týn nad Vltavou  VOŠ, SŠ a COP Sezimovo Ústí     5,5
5  Kyzek  Jakub  Tábor  SPŠ Tábor     1,0

 

Programování mikrořadičů

 Pořadí  Příjmení  Jméno  Bydliště  Škola Body
1  Lukeš  Ondřej  Strakonice  ZŠ Dukelská, Strakonice   52,0
2  Šperl  Jakub  Milevsko  SPŠ a VOŠ Písek   48,0
3  Mikulka  Martin  Bednáreček  VOŠ, SŠ a COP Sezimovo Ústí   42,0
4 - 5  Bendík  Jiří  Chlum  SOŠ strojní a elektrotechnická Velešín   21,0
4 - 5  Dušek  Lukáš  Hořice na Šumavě  SOŠ strojní a elektrotechnická Velešín   21,0
4 - 5  Fajtl  Michal  Velké Nepodřice  ZŠ T. G. Masaryka Písek   21,0
7  Kuzdas  Vojtěch  Český Krumlov  SOŠ strojní a elektrotechnická Velešín   17,0
8  Sochacký  Josef  Starý Dražejov  SPŠ a VOŠ Písek   16,0
9  Fojtl  Marek  Hluboká u Borovan  SPŠ a VOŠ Písek     6,0
10  Kabele  Vít  České Budějovice  SPŠ Dukelská 13, Č. Budějovice     1,0

 

Kancelářské aplikace

 Pořadí  Příjmení  Jméno  Bydliště  Škola  Body
1  Vondrková  Julie  Chlum u Třeboně  Gymnázium Třeboň    61,0
2  Žáková  Martina  Třeboň  Gymnázium Třeboň    56,75
3  Kubíčková  Šárka  Třeboň  Gymnázium Třeboň    46,0

 

Tvorba www stránek

Pořadí Příjmení Jméno Bydliště Škola Body
1  Dvořák  Tomáš  Veselí nad Lužnicí  SŠ spojů a informatiky Tábor   25,5
2  Pučil  Petr  Český Krumlov  ZŠ Za nádražím, Č. Krumlov   16,0
3  Marsa  Dušan  Soběslav  VOŠ, SŠ a COP Sezimovo Ústí   13,0
4  Kurš  Jan  České Velenice  Gymnázium Třeboň   11,5
5  Basl  Matyáš  České Velenice  VOŠ, SŠ a COP Sezimovo Ústí   10,5
6  Piorecký  Kryštof  Novosedly  ZŠ Dukelská 166, Strakonice     7,5
7  Valeš  Jan  Strakonice  ZŠ Dukelská 166, Strakonice     6,0

 

 

 

 

Submit to FacebookSubmit to Google Bookmarks

Copyright M-tes© 2013