Get Adobe Flash player

Kontaktní informace M-tes:

Adresa: U Výstaviště 1429
České Budějovice
370 05 ČR
Email: info@m-tes.cz
Tel.: 385 310 201
385 310 202
č. účtu: 51-8930280287/0100

Proč u nás?

Přinášíme jistotu kvality a vysoké odborné úrovně.

Zkušený tým vedoucích s bohatou praxí.

Celoroční široký výběr aktivit pro děti a mládež.

Příjemné ceny.

Věda a hra

globus Příměstský tábor Putování vesmírem
Tábor je zaměřen na zajímavosti z astrologie, planety, souhvězdí, UFO aj. Děti si vyrobí vesmírné rakety, které si pak odnesou domů na památku. Navštíví planetárium, kde mají možnost vidět planety, hvězdy a souhvězdí, mléčnou dráhu, východ a západ slunce a mnoho dalších zajímavostí.  V dalších dnech si děti vyrobí roboty a UFO. Dále zde bude zahrnut jeden celodenní výlet.
Pro děti od 7 let.
 č. termín cena přihlášení
37 16. 7. až 20. 7. 2018 1.700,- Kč objednat

Při platbě po jednotlivých dnech činí sazba za den 420,- Kč

 

 

malování 2 Logopedie hrou
Logopedický příměstský tábor je určen pro děti předškoláky (i s odkladem). Tábor bude zaměřen na cvičení motoriky, dechu, artikulace. Pro správný vývoj řeči budeme rozvíjet jemnou a hrubou motoriku, koordinaci pohybu, sluchu, zraku a hmatu.  Také zde bude rozvíjena důležitá oblast – zpěv, rytmus. Každý den individuální náprava cca 1 až 3 dětí, pro ostatní děti bude připravena výtvarná či podobná činnost. Do programu je zařazen jeden celodenní výlet.

Pro děti od 5 do 7 let. (předškoláci !!)

 č. termín cena přihlášení
38 23. 7. až 27. 7. 2018 1 800,- Kč OBSAZENO !!

Při platbě po jednotlivých dnech činí sazba za den 440,- Kč

 

malování 2 Řádění s okluzorem
Tento tábor je určen pro děti, které mají lehkou oční vadu (tupozrakost, strabismus apod.) a bojí se zúčastnit klasického tábora z důvodu jejich handicapu. Formou hry na piráty - správný pirát má zakryté jedno oko - budou děti plnit zábavné úkoly, cvičit očička, hrát hry na prostorové vnímání apod. Za každý splněný úkol získá malý pirát zlaté mince. Na závěr tábora budou vyhlášeni nejlepší piráti a budou odměněni. Na konci tábora všichni najdou velký poklad. Tábor pořádáme ve spolupráci s Tyflokabinetem. Ti nám zapůjčí různé kompenzační pomůcky. Do programu bude zařazen jeden celodenní výlet.
Pro děti od 7 let.
 č. termín cena přihlášení
39 23. 7. až 27. 7. 2018 1 800,- Kč objednat

Při platbě po jednotlivých dnech činí sazba za den 440,- Kč


zdraví Zdravotnický příměstský tábor
Tábor je určen pro děti, které se chtějí formou hry naučit první pomoc. Pro děti je připraveno seznámení se s bezpečností na silnici a s prací záchranářů. Vyzkouší si ve skupinkách metody fixace zlomenin, seznámí se s prací kynologa a osvojí si znalost důležitých telefonních čísel. Dále jsou připravené exkurze na záchrannou službu, dispečink, vybavení a funkce vozidel, vodní záchrannou službu. Znalosti, které děti získají, mohou v budoucnu použít třeba při záchraně někoho blízkého. Program bude zpestřen o různé hry a sportovní aktivity. Do programu bude zařazen jeden celodenní výlet.
Pro děti od 6 let.
 č. termín cena přihlášení
40 13. 8. až 17. 8. 2018 1 700,- Kč objednat

Při platbě po jednotlivých dnech činí sazba za den 420,- Kč

 

věda
 
Příměstský tábor Poznej vědu pokusem
Tábor je určen pro děti se zájmem o hlubší technické poznatky z fyziky, chemie a biologie, podávané zábavnou formou s co nejvíce pokusy, např. barvení rostlin, statická elektřina nebo chování našeho těla po námaze apod. Na závěr tábora bude uspořádána prezentace pokusů připravených dětmi. Samozřejmě se nebude pracovat s jedovatými či nebezpečnými látkami. Součástí programu bude jeden celodenní výlet
Chceme vynahradit často chybějící stránku školních výkladů a předvést trochu vědy v praxi.
Tábor je určen pro děti od 10 let.
 č. termín cena přihlášení
41 20. 8. až 24. 8. 2018 1 800,- Kč objednat

Při platbě po jednotlivých dnech činí sazba za den 440- Kč

 

Submit to FacebookSubmit to Google Bookmarks

Copyright M-tes© 2013