Get Adobe Flash player

Kontaktní informace M-tes:

Adresa: U Výstaviště 1429
České Budějovice
370 05 ČR
Email: info@m-tes.cz
Tel.: 385 310 201
385 310 202
č. účtu: 51-8930280287/0100

Proč u nás?

Přinášíme jistotu kvality a vysoké odborné úrovně.

Zkušený tým vedoucích s bohatou praxí.

Celoroční široký výběr aktivit pro děti a mládež.

Příjemné ceny.

Ochrana osobních údajů

Věda a hra

globus Putování vesmírem
Tábor je zaměřen na zajímavosti z astronomie, planety, souhvězdí, UFO aj. Děti si vyrobí vesmírné rakety, které si pak odnesou domů na památku. Navštíví planetárium, kde mají možnost vidět planety, hvězdy a souhvězdí, mléčnou dráhu, východ a západ slunce a mnoho dalších zajímavostí.  V dalších dnech si děti vyrobí roboty a UFO. Dále zde bude zahrnut jeden celodenní výlet.
Pro děti od 7 let.
 č. termín cena přihlášení
40 15. 7. až 19. 7. 2019 1.800,- Kč OBSAZENO !!

Při platbě po jednotlivých dnech činí sazba za den 440,- Kč

 

 

malování 2 Logopedie hrou
Logopedický příměstský tábor je určen pro děti předškoláky (i s odkladem). Tábor bude zaměřen na cvičení motoriky, dechu, artikulace. Pro správný vývoj řeči budeme rozvíjet jemnou a hrubou motoriku, koordinaci pohybu, sluchu, zraku a hmatu.  Také zde bude rozvíjena důležitá oblast – zpěv, rytmus. Každý den individuální náprava cca 1 až 3 dětí, pro ostatní děti bude připravena výtvarná či podobná činnost. Do programu je zařazen jeden celodenní výlet.

Pro děti od 5 do 8 let. (předškoláci !!)

 č. termín cena přihlášení
41 22. 7. až 26. 7. 2019 1 950,- Kč OBSAZENO !!

Při platbě po jednotlivých dnech činí sazba za den 470,- Kč

 

kouzelník3 Kouzelnický příměstský tábor
Tábor je určen všem zvídavým dětem, které touží proniknout do světa čar a kouzel.
Cílem tohoto tábora je naučit děti různá kouzla, při kterých budou rozvíjet svou manuální zručnost, postřeh, paměť a hlavně trpělivost. Tento tábor bude především zaměřen na hravou výuku karetních triků a kouzel. Děti se zde naučí jak správně připravit karty, jak je míchat, tak aby divák nic nepoznal a mimo jiné samotné karetní triky. Děti si zde vyrobí svoje vlastní kouzelnické karty. Na tomto táboře chceme Vaše ratolesti naučit vystupovat před svými vrstevníky a procvičit jemnou motoriku, získat nové vědomosti v oblasti kouzel. Kromě výuky kouzel je zařazen do tábora i běžný program, aby děti protáhly své tělo. Do programu bude zařazen jeden celodenní výlet.
Tábor je určen pro děti od 1. do 3. třídy ZŠ.
 č. termín cena přihlášení
42 08. 7. až 12. 7. 2019 1 800,- Kč objednat

Při platbě po jednotlivých dnech činí sazba za den 440,- Kč


zdraví Zdravotnický příměstský tábor
Tábor je určen pro děti, které se chtějí formou hry naučit první pomoc. Pro děti je připraveno seznámení se s bezpečností na silnici a s prací záchranářů. Vyzkouší si ve skupinkách metody fixace zlomenin a osvojí si znalost důležitých telefonních čísel. Dále jsou připravené exkurze na záchrannou službu, dispečink, vodní záchrannou službu, vybavení a funkce vozidel. Je připravena ukázka maskování různých typů zranění. Znalosti, které děti získají, mohou v budoucnu použít třeba při záchraně někoho blízkého. Program bude zpestřen o různé hry a sportovní aktivity. Do programu bude zařazen jeden celodenní výlet.
Pro děti od 8 let.
 č. termín cena přihlášení
43 05. 8. až 09. 8. 2019 1 800,- Kč objednat

Při platbě po jednotlivých dnech činí sazba za den 440,- Kč

 

Submit to FacebookSubmit to Google Bookmarks

Copyright M-tes© 2013