Get Adobe Flash player

Přehled kroužků 2019

 

č. Kroužek termín čas Záhájení / Informační schůzka vedoucí přihlášení
101 Keramický kroužek pondělí 16.00 - 17.30 16. 9., 16,00 hod. p. Korešová objednat
102 Keramický kroužek středa 16.45 - 18.15 18. 9., 16,45 hod. Veronika Vogeltanzlová objednat
103 Keramický kroužek pátek 15.45 - 17.15 20. 9., 15,45 hod. p. Korešová objednat
104 Výtvarně keramický kroužek         objednat
105 Veselé malování     Dominka Vlčková objednat
106 Veselé vyrábění     Bc. Andrea Hronová objednat
107 Pojďme malovat a kreslit čtvrtek 16.00 - 17.30   Bc. Andrea Hronová objednat
108 Pojď si zailustrovat a vytvořit svůj komiks       Bc. Andrea Hronová objednat
201 Mladí rybáři středa 17.00 - 18.30   Pavel Moravec, Witner
objednat
202 Máme rádi pejsky         objednat
203 Králík, křeček, morče       Dominka Vlčková objednat
204 Máme rádi přírodu       Dominka Vlčková objednat
301 Veselé hádání - zábavná logika         objednat
302 Vesmírné hrátky         objednat
303 Zálesák         objednat
304 Hravé deskovky         objednat
305 Mladý záchranář Korešová objednat
311 Lovci pokladů         objednat
312 Malý kouzelník a jeho kouzelnické karty       Marcela Červinčáková objednat
313 I děti musí ven         objednat
401 Fotokroužek úterý 17.00 - 18.30   Bc. Monika Hrubá objednat
402 Počítačový kroužek středa 15.30 - 17.00   Žaneta Mayerová objednat
403 Tvorba www stránek úterý 17.00 - 18.30   Žaneta Mayerová
objednat
405 Počítačová grafika 3D pondělí 17.30 - 19.00   objednat
406 Programování v jazyce Java čtvrtek 17.00 - 18.30   Jan Pršala objednat
407 Dračí doupě       Tomáš Jirka
objednat
408 Magic the Gatering       Tomáš Jirka
objednat
501 Modeláři - základy         objednat
502 Lodní modeláři čtvrtek     Ing. Cyril Macho objednat
503 Plastikoví modeláři pondělí 15.30 - 17.15   Tomáš Hlach
objednat
504 Elektronický kroužek pondělí 16.00 - 17.40   Vladimír Pravda
objednat
505 Robotický kroužek čtvrtek 16,00 - 17.45   Jiří Gabriel objednat
506 Železniční modeláři středa 16,00 - 18.00   Mgr. Vojtěch Bušek objednat
601 Geocaching       Likáš Zasadil objednat
602 Sebeobrana čtvrtek     Jan Smrž objednat
603 Airsoft začátečníci středa       objednat
604 Airsoft pokročilí čtvrtek     Aleš Kabelka objednat
605 Florbal pátek 15,00 - 16,10   Vít Strouhal objednat
606 Sportovní přípravka         objednat
607 Lyžování na umělém svahu INSKI čtvrtek 16,00   Veronika Wirthová objednat
608 Kakushinkan Bu Tai Jutsu (bojové umění těla) středa 16,00 - 18,00   Pavel Kaplan objednat
621 Mažoretky       Patricie Králová objednat
622 In-line bruslení         objednat
623 Jóga         objednat
701 Přípravka       Tereza Chromčáková objednat
702 Zumba       Michaela Seimlová objednat
703 Street Dance středa 15,00 - 17,00   Naďa Svatošová objednat
704 Disco Dance čtvrtek 16,00 - 17,00   Naďa Svatošová objednat
705 Moderní scénický tanec       Dominika Vlčková objednat
706 MTV Dance pondělí 16.00 - 17.00
  Lucie Pazourková objednat
707 Dancehall / Reggeaton
      Tereza Chromčáková objednat
708 Ladies style       Tereza Chromčáková objednat
801 Rozuměj anglicky   objednat
802 Výtvarný kroužek s výukou angličtiny         objednat
803 Kolik řečí umíš, tolikát jsi člověkem         objednat
804 Češtiny se nebojíme         objednat
805 Individuální doučování, příprava na zkoušky         objednat
Submit to FacebookSubmit to Google Bookmarks

Copyright M-tes© 2013