Get Adobe Flash player

Kontaktní informace M-tes:

Adresa: U Výstaviště 1429
České Budějovice
370 05 ČR
Email: info@m-tes.cz
Tel.: 385 310 201
385 310 202
č. účtu: 51-8930280287/0100

Proč u nás?

Přinášíme jistotu kvality a vysoké odborné úrovně.

Zkušený tým vedoucích s bohatou praxí.

Celoroční široký výběr aktivit pro děti a mládež.

Příjemné ceny.

Naši partneři nabízejí:

V prodejně Wave-sport, Rudolfovská 64 při nahlášení kodu 1224 je poskytnuta sleva ve výši 10 % na nové zboží.

Ochrana osobních údajů

Střediska Školy lyžování

 

snow

LYŽAŘSKÉ STŘEDISKO V RAKOUSKÉM SANDLU

Lyžařské středisko Sandl se nachází uprostřed regionu zvaného Mühlviertel. Tři lyžařské vleky jsou na 1 111 metrů vysokém Viehbergu, kde na lyžaře čekají ke skvělému sjezdu tři upravené sjezdovky v celkové délce cca 3 km. Vleky jsou kotvové a pro začínající lyžaře je připraven dětský koberec. Lyžařská škola má ve středisku po celý den k dispozici místnost pro případný odpočinek, ohřátí nebo převlečení dětí, k dispozici je zdarma čaj.

   
 snow

LYŽAŘSKÉ STŘEDISKO V NĚMECKÉM MITTERDORFU

Lyžařské středisko Mitterdorf – Šumavský ledovec se nachází jen několik kilometrů za českými hranicemi nedaleko městečka Strážné. Nacházíme se v německé části Šumavy v lyžařské oblasti v okolí kopce Almberg (1139 m). Mitterdorf nabízí celkem 8 km sjezdovek dle pokročilosti (2 modré, 2 červené a 1 černá).
Pokud nejste zrovna závodní lyžaři, nebo pokud chcete naučit své ratolesti dobře lyžovat, vydejte se do Mitterdorfu, malého rodinného střediska, kde se lyžovat naučí každý. Sjezdovky jsou uměle dosněžovány.
Vleky jsou kotvové a pro začínající lyžaře jsou k dispozici 3 pohyblivé zastřešené koberce. V areálu je po celý den k dispozici vyhřívaná odpočinková místnost s toaletami, čaj zdarma.

 

Ceny a další podmínky jsou uvedeny v Informacích o Škole lyžování

Přihlášení:

  • Na školu lyžování se můžete přihlásit telefonicky, e-mailem nebo přihláškou z těchto www stránek. Na základě předběžného přihlášení obdržíte závaznou přihlášku s podrobnými pokyny.
Submit to FacebookSubmit to Google Bookmarks

Copyright M-tes© 2013