A gyermekklubok gyakran értékes pénzügyi támogatást kapnak az online kaszinóktól, ami a szerencsejátékokon túlmutató pozitív hatást is mutat. Az online kaszinók egyre nagyobb szerepet vállalnak a közösségek jólétéhez való hozzájárulásban, és elsősorban a gyermekeknek szóló klubok és tevékenységek támogatására összpontosítanak. Az olyan online kaszinók, mint a https://kaszinoworld.com/energy/ pénzügyi hozzájárulásai segítenek fenntartani és fejleszteni a különböző klubokat, amelyek a gyermekek érdeklődését és fejlődését szolgálják. Legyen szó sportklubokról, művészeti és kézműves programokról vagy oktatási kezdeményezésekről, az online kaszinók felismerik a jövőbe való befektetés fontosságát azáltal, hogy pozitív környezetet teremtenek a fiatalok számára. Az online kaszinók részvétele a gyermekklubok támogatásában nem csupán egy emberbaráti gesztus; ez egy stratégiai megközelítés a közösségen belüli pozitív kapcsolatok kiépítésére. A helyi klubokhoz való hozzájárulással az online kaszinók felelős vállalati polgárrá válnak, elősegítve a jó szándékot és a közösségi elkötelezettség érzését.
č. | Kroužek | Termín | Čas | Zahájení nebo inform. schůzka | Vedoucí | Přihlášení |
101. | Keramický kroužek | pondělí | 17:00 - 18:30 | 18. 9., 17:00 | Barbora Píchalová | přihlásit |
102. | Keramický kroužek | úterý | 16:30 - 18:00 | 19. 9., 16:30 | Barbora Píchalová | přihlásit |
103. | Výtvarně keramický | středa | 17:00 - 18:30 | 20. 9., 17:00 | Michaela Hoblíková | přihlásit |
104. | Recykluj a hraj si | středa | 16:00 - 17:30 | 20. 9., 16:00 | Anna Stejskalová | přihlásit |
105. | Vyráběj a maluj | úterý | 16:00 - 17:30 | 19. 9., 16:00 | Bc. Kateřina Moserová | přihlásit |
106. | Šikovné ručičky | úterý | 16:00 - 17:00 | 19. 9., 14:30 | Marie Marcová | přihlásit |
107. | Pojďme malovat a kreslit | čtvrtek | 16:00 - 17:30 | 21. 9., 16:00 | Bc. Andrea Flašarová | přihlásit |
108. | Pojď si zailustrovat a vytvoř si svůj komiks | úterý | 17:30 - 19:00 | 19. 9., 17:30 | Bc. Andrea Flašarová | přihlásit |
201. | Mladí rybáři | úterý | 17:00 - 18:30 | 19. 9., 17:00 | Bc. Rostislav Kuboušek | přihlásit |
202. | Mladí rybáři | středa | 16:00 - 17:30 | 20. 9., 16:00 | Pavel Moravec, Jan Witner | přihlásit |
203. | Máme rádi pejsky | úterý | 16:30 - 18:00 | 19. 9., 16:30 | Anežka Boříková | přihlásit |
204. | Králík, křeček, morče | pondělí | 16:00 - 17:00 | 18. 9., 16:30 | Eliška Bergmanová | přihlásit |
205. | Máme rádi přírodu | 19. 9., 17:00 | Bc. Markéta Mužíková | přihlásit | ||
301. | Novinářský kroužek | středa | 16:30 - 18:00 1 x za 14 dní | 20. 9., 16:30 | Kateřina Martincová | přihlásit |
302. | Dětský talent aneb jak se stát hercem | středa | 16:30 - 18:00 1 x za 14 dní | 20. 9., 16:30 | Kateřina Martincová | přihlásit |
303. | Malý detektiv | úterý | 16:30 - 18:00 | 19. 9., 17:30 | Michaela Kotalíková | přihlásit |
401. | Programování pro nejmenší | středa | 16:30 - 18:00 | 20. 9., 16:00 | David Hovorka | přihlásit |
402. | Umíš již s počítačem? | pondělí | 17:00 - 18:30 | 18. 9., 17:00 | David Hovorka | přihlásit |
403. | Tvorba www stránek | středa | 17:30 - 19:00 | 20. 9., 17:30 | Patrik Zoufalý | přihlásit |
404. | Staň se Youtuberem | úterý | 17:30 - 19:00 | 21. 9., 17:30 | Patrik Zoufalý | přihlásit |
405. | Programování Scratch | středa | 16:30 - 18:00 | 20. 9., 17:00 | David Hovorka | přihlásit |
406. | Digitální tvorba | středa | 18:20 - 19:50 | 20. 9., 17:30 | Patrik Zoufalý | přihlásit |
407. | Základy tvorby webu s pomocí umělé inteligence | čtvrtek | 17:30 - 19:00 | 21. 9., 17:30 | Tomáš Jungwirth, Petr Štola | přihlásit |
408. | Kvízy a hry | čtvrtek | 17:30 - 19:00 | 21. 9., 17:30 | Richard Prokš | přihlásit |
409. | Programování v Minecraftu 1 | pondělí | 17:00 - 18:30 | 18. 9., 17:00 | Jiří Schubert | přihlásit |
410. | Programování v Minecraftu 2 | úterý | 18:00 - 19:30 | 19. 9., 18:00 | Jiří Schubert | přihlásit |
411. | Minecraft – kreativita, tvoření | středa | 16:00 - 17:30 | 20. 9., 16:00 | Jiří Schubert | OBSAZENO |
501. | Lodní modeláři | středa | 16:00 - 17:30 | 4. 10., 16:00 | Ing. Cyril Macho | přihlásit |
502. | Železniční modeláři(od 12 let) | středa | 16:00 - 17:30 | 4. 10., 16:00 | Vojtěch Bušek | přihlásit |
503. | Mladý elektronik | středa | 17:30 - 19:00 | 4. 10., 17:00 | Jiří Schubert | přihlásit |
504. | Robotický kroužek | čtvrtek | 16:00 - 17:30 | 21. 9., 16:00 | Ing. Jiří Gabriel | přihlásit |
602. | Airsoft začátečníci | úterý | 16:00 - 17:00 | 19. 9., 16:00 | Jan Štrobl | OBSAZENO |
603. | Airsoft pokročilí | středa | 16:00 - 17:00 | 20. 9., 16:00 | Martin Hansal | OBSAZENO |
604. | Airsoft pokročilí | čtvrtek | 16:00 - 17:00 | 21. 9., 16:00 | Jaroslav Švestka | OBSAZENO |
606. | Florbal pokročilí | pátek | 15:00 - 16:10 | 22. 9., 15:00 | Vít Strouhal | přihlásit |
607. | Stolní tenis začátečníci i mírně pokročilí | úterý, čtvrtek | 16:00 - 17:30 | 5. 9., 16:00 | Pavel Kortus | přihlásit |
608. | Kakushinkan Bu Tai Jutsu | středa | 16:00 - 18:00 | 6. 9., 16:00 | Pavel Kaplan | přihlásit |
701. | Přípravka | pondělí | 16:00 - 17:00 | 18. 9., 16:00 | Nikola Nová | přihlásit |
704. | Street Dance | čtvrtek | 16:00 - 17:00 | 21. 9., 16:00 | Petra Chalupová | OBSAZENO |
705. | Disco Dance začátečníci | úterý | 16:00 - 17:00 | 19. 9., 16:00 | Kristýna Svobodová | přihlásit |
706. | Disco Dance pokročilí | středa | 18:00 - 19:00 | 20. 9., 18:00 | Kristýna Svobodová | přihlásit |
708. | Zumba | pondělí | 17:00 - 18:00 | 18. 9., 17:00 | Nikola Nová | přihlásit |
801. | Kosmetický kroužek | pondělí | 16:00 - 17:00 | 18. 9., 16:00 | Michaela Kotalíková | OBSAZENO |
802. | Zdravé dítě, šťastné dítě | čtvrtek | 16:30 - 17:30 | 21. 9., 16:30 | Michaela Kotalíková | přihlásit |
803. | Zdravý životní styl | čtvrtek | 16:30 - 17:30 | 21. 9., 16:30 | Michaela Kotalíková | přihlásit |
804. | Sportem ke zdraví | 19. 9., 17:00 | Michaela Kotalíková | přihlásit |