Get Adobe Flash player

Kontaktní informace M-tes:

Adresa: U Výstaviště 1429
České Budějovice
370 05 ČR
Email: info@m-tes.cz
Tel.: 385 310 201
385 310 202
č. účtu: 51-8930280287/0100

Proč u nás?

Přinášíme jistotu kvality a vysoké odborné úrovně.

Zkušený tým vedoucích s bohatou praxí.

Celoroční široký výběr aktivit pro děti a mládež.

Příjemné ceny.

Ochrana osobních údajů

Informace

 

packazdravímalování 2notebookpeszálesákelektrofacenítanec

 

 

Všeobecné pokyny pro účastníky příměstských táborů
  1. Příměstské tábory pořádáme pro děti školního věku, pouze logopedický tábor je i pro děti předškolního věku.
  2.
Od roku 2018 organizují tábory 2 spolky a sice M-tes z. s. a Cedems z. s. Na stránkách M-tesu jsou uvedeny všechny tábory obou spolků, obdobně je tomu na nových stránkách www.cedems.cz. Přihlašovat se můžete prostřednictvím stránek M-tesu nebo Cedemsu. Systém organizace táborů zůstává stejný jako v roce 2018, tj. v závazné přihlášce je uvedena informace, kdo pořádá tábor a správné číslo účtu. V roce 2019 počítáme s rozšířením prostor - budeme mít svoji keramickou dílnu a na léto ještě další prostory nedaleko sídla M-tesu.
  3.
Provozní doba táborů je od 7,30 do 16,00 hodin. Pro děti je připraven bohatý program. Aktivity, kterým se budou děti věnovat, jsou blíže popsány u jednotlivých táborů. Program se průběžně přizpůsobuje dle počasí a schopností dětí. Při nástupu obdrží děti program na celý týden.
  4.
Zahájení všech příměstských táborů kromě "Aero a 4 živly" a "leteckého s drony" je 1. den většinou v budově M-tesu, U Výstaviště 1429, v Českých Budějovicích od 7.15 do 8.00 hod. V ostatní dny může být místo a hodina nástupu i odchodu přizpůsobena programu na jednotlivých táborech. Např. z důvodu dopravy na výlet nebo u táborů s koňmi, se zvířaty - na nádraží, u sportovních a tanečních táborů  - v tělocvičně apod. O této skutečnosti budou děti informovány v den nástupu na tábor nebo vždy den předem.
  5.
Zasláním závazné přihlášky je dítě přihlášeno na tábory, které jste si vybrali. Přihlášku můžete zaslat poštou nebo naskenovanou e-mailem. Po zaslání přihlášky s Vaším dítětem počítáme a žádné další vyrozumění neposíláme. V případě, že se dítě objednaného tábora nezúčastní (např. z důvodu nemoci apod.) nebo budete chtít změnit termín tábora, dejte nám včas vědět.
  6.
V případě, že dítě bude odcházet z tábora samo, chceme tuto skutečnost od rodičů písemně - viz. formulář v závazné přihlášce. Při nástupu je nutno odevzdat kompletně vyplněné a podepsané prohlášení zákonných zástupců dítěte a souhlas rodičů s ošetřením dítěte.
  7.
Úhradu příměstského tábora je nutno provést do 2 měsíců od obdržení závazné přihlášky, při pozdějším přihlášení (méně jak 2 měsíce před termínem konání tábora) maximálně do dne zahájení. Cena tábora včetně ceny za den je uvedena na závazné přihlášce. Úhradu tábora je nutné provést na účet, který bude uveden v závazné přihlášce, variabilní symbol = číslo přihlášky nebo hotově do pokladny.  V ceně tábora je zahrnut oběd, pití, vstupné, jízdné a další náklady dle zaměření.
  8. Stornopodmínky:
V případě odhlášení dítěte 14 dní (a více)před zahájením tábora účtujeme 250,- Kč z celkové ceny tábora. V ostatních případech se platba za tábor nevrací.
  9. Vybavení dítěte - oblečení dle počasí a zaměření tábora, oblečení na převlečení, pevná obuv, pláštěnka, pití, svačina
  10. Za případné škody, které dítě způsobí, bude M-tes  (Cedems) požadovat náhradu.
  11.
Informace Vám poskytneme v kanceláři, č. dveří 38 v 1. patře, prostřednictvím e-mailu: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. , Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.  a na tel. č. 385310201, 385310202.

 

 

 

 

Submit to FacebookSubmit to Google Bookmarks

Copyright M-tes© 2013