Get Adobe Flash player

Kontaktní informace M-tes:

Adresa: U Výstaviště 1429
České Budějovice
370 05 ČR
Email: info@m-tes.cz
Tel.: 385 310 201
385 310 202
č. účtu: 51-8930280287/0100

Proč u nás?

Přinášíme jistotu kvality a vysoké odborné úrovně.

Zkušený tým vedoucích s bohatou praxí.

Celoroční široký výběr aktivit pro děti a mládež.

Příjemné ceny.

LDT Bílá Skála - Číměř

tree

Areál dětského tábora Bílá Skála se nachází v samotném srdci jižních Čech a co by kamenem dohodil od přírodního parku Česká Kanada. Tábor je obklopen přírodou a zároveň blízko civilizace. Nachází se na rozhraní lesa, luk a polí, to znamená spoustu příležitostí objevovat krásy přírody ať už v říši rostlin či v říši zvířat. Pod táborem je údolí, kam odtéká veškerá dešťová voda a nehrozí tak zaplavení areálu s chatami při průtržích nebo přívalových deštích.

Rybník přímo v areálu - koupání je pravidelně zařazováno do programu LDT v parných letních dnech.

Sportovní vyžití v táboře a okolí - areál letního tábora nabízí jedno fotbalové a dvě volejbalová hřiště včetně patřičného sportovního vybavení. Dvě volejbalová hřiště se v cuku letu mohou proměnit na tenisový kurt či nohejbalové hřiště.

 č. termín cena téma celotáborové hry přihlášení
 58. 01. 7. až 14. 7. 2018 4 835,- Kč Alenka v říši divů OBSAZENO !!
 59. 15. 7. až 28. 7. 2018 4 835,- Kč Svět zítřka OBSAZENO !!
 60. 29. 7. až 11. 8. 2018 4 835,- Kč LEGENDY rytířů kulatého stolu
objednat
 61. 12. 8. až 25. 8. 2018
4 835,- Kč LA MAFIA - krevní msta podsvětí objednat


 CENY STEJNÉ JAKO U PROVOZOVATELE !!

Číměř

 

Ubytování - v areálu je možné ubytovat celkem 140 dětí. Tvar tábora je obdélníkový, sruby jsou v rozích a půli každé strany, takže jsou děti pod neustálým dohledem a zároveň mají blízko k vedoucím pokud mají nějaký problém. Chatky jsou dřevěné a jsou vybaveny dvěma palandami, skříněmi, stolečkem a verandou. Kapacita ubytování jedné chatičky jsou čtyři osoby.

Klubovny - za nepříznivého počasí přece nebudeme nečinně sedět v chatce. Pro tento případ areál nabízí dvě klubovny. Velká klubovna je vhodná pro promítání filmů, táborové riskuj nebo volbu miss tábora a dalších aktivit. Velká klubovna je vybavena stoly, židlemi, televizí, hifi, deskové hry, atd... Druhá klubovna - pinčesárna, jak už vypovídá sám název, se hodí pro pinpongové turnaje, ale také například diskotéky. No a komu to ještě nestačí, náhradní program mokré varianty může probíhat i v místní jídelně.

Kuchyň a jídelna - v další budově se nachází jídelna a kuchyň. Strava je na táboře 5 x denně. V budově jídelny však jíme pouze vyjímečně, právě za deštivého počasí. Jinak využíváme venkovní jídelnu pod monumentální lípou, dominantou našeho tábora.

Sociální zařízení - k dispozici jsou dámské a pánské toalety, dámské a pánské umývárny (20 umyvadel) a sprchy (8 sprchových koutů), samozřejmě s teplou i studenou vodou.

Ohniště v areálu tábora - po plavání a celodenním skotačení vyhládne a co takhle dát si hady nebo buřty opékané na ohni? A kde jinde než u centrálního ohniště, které je v našem případě víceúčelové. Ohniště slouží také jako pec pro nahřívání kamenů do přírodní sauny. 

Na tábor nezajišťujeme dopravu.

Submit to FacebookSubmit to Google Bookmarks

Copyright M-tes© 2013