Get Adobe Flash player

Kontaktní informace M-tes:

Adresa: U Výstaviště 1429
České Budějovice
370 05 ČR
Email: info@m-tes.cz
Tel.: 385 310 201
385 310 202
č. účtu: 51-8930280287/0100

Proč u nás?

Přinášíme jistotu kvality a vysoké odborné úrovně.

Zkušený tým vedoucích s bohatou praxí.

Celoroční široký výběr aktivit pro děti a mládež.

Příjemné ceny.

primestskeTabory2018

KROUZKY

Aktuality

Příměstský tábor o jarních prázdninách

              12. 3. - 16. 3. 2018

st1st2

V rámci spolupráce s Jihočeskou hospodářskou komorou bude letos zpestřen jarní příměstský tábor o zajímavý program „Technika mě baví“. Pro děti jsme připravili exkurzi do Teplárny a firmy Vertiv ve Volyni, kde se nejen dozví zajímavé informace, ale odnesou si skvělé zážitky. Dále jsme připravili den plný her, kde v rámci techniky budou tvořit ze stavebnic. Stavebnice budou zvoleny tak, aby si na své přišli kluci i holky. V rámci tábora proběhne program v rámci jednotlivých dní - celodenní výlet, sportovní den, veselé tvoření, technický den a den se zvířaty. Program je koncipován s ohledem na počasí, požadavky dětí (v rozumné míře), věk dětí a další podmínky.
 
 
 

Videa z letošního Bambifestu     Videa z tábora Střih videa a animace     Video - Den křídel a křidýlek na Hosíně

 

Pořádáme zájmové kroužky, školu lyžování, příměstské tábory, pobytové tábory, soutěže a akce pro děti a mládež. Zájmové kroužky a školu lyžování pořádáme především pro děti z Českých Budějovic a okolí, letní dětské tábory,  příměstské tábory, soutěže a akce jsou pořádány pro děti z jižních Čech i dalších oblastí ČR.

  • zájmové kroužky
  • Škola lyžování
  • letní dětské pobytové tábory
 
  • příměstské tábory
  • poradenství, informační a poradenský servis
  • pořádání soutěží a akci pro děti a mládež

Přijďte k nám na rozmanité kroužky, tábory, soutěže a další akce. V příjemném prostředí a s kvalitními vedoucími zajistíme vašim dětem zajímavé strávení volného času. Kroužky se snažíme otevírat i pro menší počet dětí a neustále zkvalitňujeme podmínky. Kroužky i tábory otevíráme v různých variantách podle zájmu dětí. Činnost je celoroční, a proto kroužky i příměstské tábory pořádáme s podobným zaměřením.

Zájmové kroužky nabízíme z několika oblastí:

packa   sachy   notebook   lod   cviceniatanec   globus 2   paleta   chat
přírodovědné   hry a zábava   počítače   modeláři a elektro
  cvičení a tanec   jazykové kroužky   výtvarné kroužky   doučování

Příměstské tábory
Nevíte, co budou vaše děti dělat o prázdninách? Nevadí – jsme připraveni jim poskytnout zajímavý a pestrý program na našich příměstských táborech. Tábory pořádáme s různým zaměřením, takže si určitě vyberete. Vedoucí táborů jsou velice pečlivě vybíráni na základě referencí a zkušeností. Jeden vedoucí má na starosti maximálně 10 dětí.

Škola lyžování
Š
kolu lyžování a snowboardingu pořádáme od začátku ledna v rakouském Sandlu a to vždy v sobotu (neděli) až do odjetí 7 lekcí. Pro účastníky lyžařské školy je zajištěna doprava autobusem z Českých Budějovic a zpět, výuka na lyžích či snowboardu, oběd, cestovní pojištění, pojištění odpovědnosti za škodu a další.

Zájmový spolek M-tes z. s. České Budějovice pro děti a mládež přináší zábavu, využití volného času, informace. Těšíme se na vás.
Realizujeme projekt "Klub volného času dětí a mládeže" podporovaný Jihočeským krajem a Magistrátem města České Budějovice.

Submit to FacebookSubmit to Google Bookmarks

Copyright M-tes© 2013